fbpx

ASARI CRM

Oprogramowanie wyróżnia szybki automatyczny eksport ogłoszeń na portale, zintegrowana strona dla biur działająca w środowisku WordPress oraz dostęp do systemu wymiany ofert – MLS ASGAL.

Program dla biur nieruchomości ASARI CRM zawiera narzędzia wspierające sprzedaż, zarządzanie bazą ofert i klientów, zdalne kierowanie pracą pośredników w terenie oraz możliwość automatyzacji procesów i komunikacji. Umożliwia dopasowanie systemu CRM do indywidualnych potrzeb firmy i zaawansowaną analitykę.

System stworzony do sprzedaży nieruchomości

Program ASARI CRM mówi językiem nieruchomości, dlatego łatwo się w nim odnaleźć i korzystać z nawet najbardziej zaawansowanych funkcji. System pozwala na całkowitą mobilność pracy i zapewnia stały dostęp do bazy danych z każdego urządzenia i miejsca na świecie.

Funkcje dopasowane do biur nieruchomości

W ASARI CRM zbudujesz bazę nieruchomości i poszukiwań. Ponadto w systemie znajdziesz funkcje umożliwiające ich dopasowanie, wyszukiwanie i zapisywanie w postaci filtrów.

Program pozwala także zdefiniować powiązania między danymi. Możesz łączyć inwestycje, budynki, moduły, lokale, działki, domy i mieszkania oraz uzyskiwać przez nie szybki dostęp do podpiętych umów, firm, kontaktów, transakcji, plików i działań.

Szybki eksport ofert na portale

Pośrednik nieruchomości wie, że kupujący czasem może dosłownie zgubić się w gąszczu ogłoszeń. Dlatego tak ważne jest pojawienie się Twojej oferty na portalach jak najszybciej. Program dla biur nieruchomości od ASARI CRM pozwoli Ci wysyłać oferty na nieograniczoną liczbę portali w mniej niż 60 sekund.

Profesjonalne materiały sprzedażowe dla nieruchomości

W ASARI CRM stworzysz profesjonalne i estetyczne wydruki ofertowe. System automatycznie wygeneruje raport z czynności prowadzonych przy sprzedaży i w czytelnej graficznej formie podeślesz go klientom, którzy powierzyli Ci swoją nieruchomość.

Wszystkie stworzone w ASARI CRM materiały automatycznie uzupełnią się o logo i wybraną kolorystykę. Możesz także tworzyć własne wzory dokumentów, generować je z systemu i automatycznie uzupełniać danymi dostępnymi w bazie.

W ASARI CRM możesz korzystać z wbudowanego edytora zdjęć. Używaj go do poprawiania ich jakości, kadrowania, zasłonienia adresu nieruchomości, czy dodawania napisów.

W ASARI CRM uzyskasz dostęp do systemu MLS ASGAL. Pozwala on biurom nieruchomości z całego kraju na łatwy kontakt i bezpieczną wymianę informacji w celu szybkiego kojarzenia klientów sprzedających i poszukujących. MLS ASGAL zapewnia również:

  • rozwój regionalnej i ponadregionalnej współpracy,
  • skrócenie czasu potrzebnego do sfinalizowania sprzedaży nieruchomości,
  • dodatkowy kanał promocji Twoich ofert.

Zaproś klienta na wirtualny spacer po nieruchomości

Program dla biur nieruchomości ASARI CRM oferuje dostęp do profesjonalnego edytora wirtualnych spacerów. Wysokiej jakości prezentacje 360° pozwolą przedstawić klientom oferty w zupełnie nowy dla nich sposób. Dodatkowo znajdziesz tu narzędzia do przeprowadzania zdalnych spotkań z pokazem nieruchomości w trybie live. Stworzone spacery bez problemu wykorzystasz w prezentacji oferty na stronach WWW i portalach ogłoszeniowych.

Monitoruj pracę z pomocą ASARI TRACKER

Monitor połączeń telefonicznych ASARI TRACKER to autorska aplikacja na smartfony stworzona specjalnie z myślą o pracy mobilnej. Narzędzie automatycznie zapisuje kontakty i rejestruje rozmowy w systemie CRM. Poprawia komunikację zespołową oraz umożliwia śledzenie trasy pracowników przy pomocy geolokalizacji (z użyciem GPS). Aplikacja ułatwia pracę pośrednikom dzięki automatycznie pobieranym z programu dla biur nieruchomości informacjom o rozmówcy. Umożliwia także dodawanie nieruchomości, poszukiwań, przeglądanie i dodawanie notatek oraz oznaczanie źródeł pozyskania klientów.

Pokaż się z dobrej strony z ASARI WWW

Program dla biur nieruchomości pozwala stworzyć‡ stronę WWW zintegrowaną… z systemem CRM. Jest ona w peł‚ni responsywna i tworzona na podstawie szablonu. ASARI WWW automatycznie pobierze z systemu CRM nieruchomoś›ci, dane pracowników, ustawienia eksportowe, stemple, znaki promocyjne, logo i kolorystykę. Dzięki wbudowanej integracji formularzy system od razu zapisze w systemie ASARI CRM każdy nowo pozyskany kontakt i ofertę™. Szablon jest zarządzany przy użyciu silnika WordPress.

Źródło: asaricrm.com

Wszystkie programy CRM dla biur nieruchomości znajdziesz tutaj.