fbpx

Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Gdańsk Zaspa

al. Jana Pawła II

510000.00 PLN

14571.43 zł/m2

Mieszkanie sprzedaż 35.00 m2 Pokoje: 1 Rok: 2015

Numer oferty: CP156857

Szczegóły

Typ nieruchomości Mieszkanie
Lokalizacja Gdańsk Zaspa
Adres al. Jana Pawła II
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 35.00 m2
Liczba pokoi 1
Rok budowy 2015
Piętro 1
Cena za m2 14571.43

Pięknie zaaranżowane/ wydzielona sypialnia/polecam

Wszystkie nasze oferty są dostępne na stronie internetowej
https://www.centrumposrednika.pl/posrednicy/agent-nieruchomosci/dawid-kawecki/475-39802
Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Atrakcyjne mieszkanie z widokiem na Park- zieleń, cisza i komfort!

ATUTY
Przestronne mieszkanie położone jest na nowoczesnym osiedlu CITY PARK na Gdańskiej Zaspie. Nieruchomość blisko morza, zaledwie 2,5 km do plaży i uroczego molo w Brzeźnie. Świetna lokalizacja pod względem komunikacyjnym, wiele połączeń z pozostałą częścią miasta oraz obwodnicą Trójmiasta. Idealne dla pary  lub pod wynajem krótko i długoterminowy.

LOKALIZACJA
Mieszkanie mieści się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - dzielnicy Zaspa. W bezpośrednim sąsiedztwie linia tramwajowa oraz przystanek autobusowy. Do stacji SKM około 800 m. Do najbliższej plaży dojdziemy 15 minut spacerem. Dookoła liczne sklepy, punkty usługowe, banki, przychodnia, szpital, apteka, centra handlowe Alfa, Auchan, Galeria Przymorze oraz biznesowe: Alchemia, State Street, Olivia Gate, Olivia Star.

MIESZKANIE
Nieruchomość o powierzchni 35 m2 znajduje się na 7 piętrze w 11 piętrowym Apartamentowcu. Mieszkanie składa się z:
- w pełni wyposażonej kuchni (nowa zmywarka, lodówka, okap),
- strefy dziennej z wydzieloną częścią sypialnianą (dwuosobowe łóżko, dodatkowym miejscem do spania jest rozkładana kanapa),
- łazienki (wanna z parawanem prysznicowym, nowa pralka)
- sporej garderoby.

Do mieszkania przynależy  komórka lokatorska dodatkowo płatna 10 000 zł

BUDYNEK
Mieszkanie zlokalizowane jest w jednym z Apartamentowców Osiedla CITY PARK. Osiedle powstało w 2012 roku i wybudował je ceniony deweloper INPRO. Budynki są monitorowane a na terenie osiedla znajduje się całodobowa ochrona. Z jednej strony budynku znajduje się park oraz plac zabaw dla dzieci. Na terenie osiedla znajduje się także boisko oraz małe punktu usługowe oraz sklepy- wszystko na wyciągnięcie ręki.

Bardzo ciekawa nieruchomość czeka na nowego właściciela.
Zapraszam na prezentację już dzisiaj, ta perełka nie będzie długo na rynku.

"Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”.

Oferujemy bezpieczne formy prezentacji
z zachowaniem wszelkich form ostrożności.

Kupując z nami zyskujesz:

  • bezpieczeństwo transakcji
  • przeprowadzenie całej procedury zakupu na najwyższym poziomie przez doświadczonych ekspertów
  • opiekę i wsparcie merytoryczne na każdym etapie transakcji
  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zakupem
  • konkurencyjne oferty kredytów hipotecznych z kilku banków
  • preferencyjne stawki u notariusza
  • pomoc prawną
  • dyspozycyjność oraz zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości