Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Ostrzyce

173000.00 PLN

165.71 zł/m2

Działka sprzedaż 1044.00 m2

Numer oferty: CP4140891

Szczegóły

Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Ostrzyce
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 1044.00 m2
Cena za m2 165.71

Działka budowlana 200m od jeziora Ostrzyckiego!

Twój pośrednik, Twój sąsôd.

Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną w Ostrzycach (gmina Somonino). Nieruchomość położona jest zaledwie 200m od jeziora Ostrzyckiego!

Zapraszam do obejrzenia filmu:
https://youtu.be/O4Fre6iTV70

Zaznaczenie nieruchomości zarówno na zdjęciach, jak i w filmie jest informacyjne i nie jest tak dokładne - jak przewiduje mapa ewidencyjna!

O miejscowości…

Nieruchomość zlokalizowana jest w gminie Somonino, a dokładnie w miejscowości Ostrzyce. To niezwykle urokliwa wieś położona nad jeziorem Ostrzyckim, na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego - znana chyba wszystkim, którzy chociaż raz mieli okazję być na Kaszubach! Ostrzyce słyną jako jedno z centrów turystycznych Szwajcarii Kaszubskiej. Jezioro Ostrzyckie przyciąga miłośników sportów wodnych, a także rybaków. Nad brzegiem możemy skorzystać nie tylko z czystej wody, ale również ładnie zagospodarowanej plaży. Tutaj również swój początek mają spływy kajakowe Radunią do Trątkownicy, które trwają aż 5h! To oczywiście nie wszystkie atrakcje. Wieś jest bardzo dobrze przygotowana na turystów. Znajduje się tu dużo restauracji serwujących dania rybne złowione w jeziorze Ostrzyckim.
Ponadto w miejscowości odbywa się Festiwal Przyjemności Muzycznych w nadjeziornym amfiteatrze.

Położenie…

Miejsce usytuowania działki jest bardzo dogodne. Nieruchomość położona jest w cichym i spokojnym miejscu, z przepięknym widokiem na pola i łąki. Niedaleka odległość od jeziora Ostrzyckiego sprawia, że możemy skorzystać z wszystkich atrakcji jakie oferuje nam miejscowość.

Warunki oraz uzbrojenie działki...

Dla nieruchomości zostały już wydane warunki zabudowy, dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wbudowanym lub dobudowanym.
Z wydanych warunków wynika, że:
-powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni terenu inwestycji- do 12%,
- powierzchnia elewacji frontowej- 14,0m z tolerancją 20%,
-dach o konstrukcji dwuspadowej, ze spadkiem głównej połaci dachu od 25 do 45 stopni, nie dotyczy elementów drugorzędnych budynku,
- wysokość głównej kalenicy do 8,5m,

Jeśli chodzi o media znajdują się one odległości 50m od działki.

Atuty działki...

Nieruchomość jest niezwykle wyjątkowa. Jej usytuowanie sprawia, że działka posiada naprawdę wiele możliwości, tym bardziej, że umiejscowiona jest w tak turystycznej miejscowości. To wspaniałe miejsce mieszkalne jak i rekreacyjne. „Wisienką” ze wszystkich zalet jest bliskość nieruchomości do jeziora Ostrzyckiego!

Wszystkiego nie da się opisać, serdecznie zapraszam na prezentację.
Przekonaj się jak niezwykłym miejscem są Ostrzyce!

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości