Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Sierakowice

ul. Źródlana

80000.00 PLN

37.54 zł/m2

Działka sprzedaż 2131.00 m2

Numer oferty: CP4213518

Szczegóły

Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Sierakowice
Adres ul. Źródlana
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 2131.00 m2
Cena za m2 37.54

Działka w Sierakowicach!Ponad 2100 mkw! 80.000 zł!

Twój pośrednik, Twój sąsôd.

Do sprzedaży oferuję Państwu działkę budowlaną w Sierakowicach. Nieruchomość ma zapewniony dostęp do drogi publicznej. Walorem tej działki, jest jej położenie. Sierakowice to miejscowość, która w bardzo szybkim tempie się rozwija i charakteryzuje się świetnymi warunkami do rozwoju biznesu.

Zachęcam bardzo serdecznie do obejrzenia filmu znajdującego się poniżej, który przestawia usytuowanie terenu - aby mogli Państwo lepiej poznać okolicę, w której być może zamieszkacie. Proszę ustawić na jakość HD:
https://youtu.be/7J4C_2HVUrU

Kilka słów o działce...

Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z oznaczeniem C.35. MN.
Plan przewiduje zabudowę jednorodzinną lub wielorodzinną do 4 lokali mieszkalnych oraz usługowych do 200 mkw powierzchni użytkowej.

Na terenie nieruchomości znajdują się linie wysokiego i średniego napięcia. Nie przeszkadza to jednak w zabudowie, gdyż wydzielono strefę ograniczającą zabudowę: 20-metrową w przypadku linii wysokiego napięcia, zaś 7-metrową w przypadku linii średniego napięcia.

Linia energetyczna znajduje się tuż przy działce, natomiast woda, gaz i kanalizacja są w głównej drodze, położonej w odległości około 50 metrów od działki.

Charakterystyka miejscowości...

Sierakowice, to jedna z najbardziej znanych miejscowości, nie tylko na Kaszubach, ale i w całym Województwie Pomorskim. W miejscowości znajdziemy wszystko co potrzebne do dogodnego życia, mamy tutaj:
- ośrodek zdrowia,
- sklepy,
- szkoły podstawowe, jak i ponadgimnazjalne,
- żłobki, przedszkola publiczne i niepubliczne,
- inne punkty handlowo - usługowe.

W niedalekiej okolicy znajdziemy również piękne jeziora i malownicze lasy,

Ponadto warto zaznaczyć, że w każdą środę oraz sobotę odbywa się tutaj Rynek, w którym można się zaopatrzyć np. w warzywa oraz owoce z ręki samych okolicznych gospodarzy i przyciąga tutaj bardzo dużą liczbę osób z powiatu kartuskiego jak również całego województwa.

Zapraszam na prezentację!

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Video

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości