Drukuj ofertę

Sierakowice

ul. Dębowa

397000.00 PLN

4901.23 zł/m2

Mieszkanie sprzedaż 81.00 m2 Pokoje: 4 Rok: 2021

Numer oferty: CP4122938

Szczegóły

Typ nieruchomości Mieszkanie
Lokalizacja Sierakowice
Adres ul. Dębowa
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 81.00 m2
Liczba pokoi 4
Rok budowy 2021
Cena za m2 4901.23

Nowe mieszkania w Sierakowicach- od 397 tys

Twój pośrednik, Twój sąsôd

Do sprzedaży oferujemy Państwu 4 mieszkania usytuowane w NOWOCZESNYM  budynku wielorodzinnym w Sierakowicach. Mieszkania o metrażach ponad 81 mkw - każde wraz z własną komórką lokatorską, garażem oraz sporym ogródkiem!

Inwestycja "Szkolna" to idealne miejsce dla rodzin jak również młodych małżeństw, ceniących sobie wygodę i bliskość, nie tylko do punktów handlowo-usługowych, ale i również przedszkola czy szkoły podstawowej. Inwestycja znajduje się bardzo blisko tych punktów użyteczności publicznej - co znacznie ułatwia rodzicom połączenie opieki nad dziećmi z pracą i tym samym daje poczucie bezpieczeństwa.

Budynek zostanie oddany do użytku w listopadzie bieżącego roku - przygotowany w stanie deweloperskim.Nowoczesna bryła to jednopiętrowy, niepodpiwniczony budynek, o dwóch kondygnacjach nadziemnych, wykonanym według tradycyjnej metody murowanej. Ogrzewanie w mieszkaniach będzie gazowe.

Charakterystyka mieszkań...

Dom wielorodzinny zostanie podzielony na cztery mieszkania. Dwa z nich będą znajdowały się na parterze, zaś pozostałe dwa będą usytuowane na piętrze. Do każdego z mieszkań będzie należała komórka lokatorska o metrażu ponad 8 mkw, garaż w bryle budynku na poziomie parteru oraz ogród o powierzchni 100m.
Każde mieszkanie zostanie podzielone zgodnie z oczekiwaniami klientów na 3 lub 4 pokoje, kuchnię oraz łazienkę.

 

Posiadać będą następujące metraże:

  • lokal mieszkalny nr 1 (parter) 81, 83 mkw.,
  • lokal mieszkalny nr 2 (parter) 81,83 mkw.,
  • lokal mieszkalny nr 3 (piętro) 81,71 mkw., 
  • lokal mieszkalny nr 4 (piętro) 81,71 mkw.

Unikatowa lokalizacja...

Inwestycja "Szkolna" umiejscowiona jest Sierakowicach, blisko szkoły podstawowej oraz przedszkola. W niedalekiej odległości znajduje się również całe zaplecze handlowo-usługowe.

Zainteresowanych zapraszam serdecznie na spotkanie na inwestycji, aby osobiście przekonać się o jej walorach. Wraz z prezentacją dostarczę wszelkie materiały - plany oraz wizualizacje projektów aby można było wykorzystać atut - budynku w trakcie budowy i samemu zdecydować o drobnych zmianach już na tym etapie!

W galerii załączono wizualizacje budynku oraz przykładowe wizualizacje wykończenia poszczególnych mieszkań.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości