Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Nowa Karczma

298000.00 PLN

10.66 zł/m2

Działka sprzedaż 27956.00 m2

Numer oferty: CP4684649

Szczegóły

Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Nowa Karczma
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 27956.00 m2
Cena za m2 10.66

Siedlisko wraz z przepięknym stawem! Około 2,8ha!

Twój pośrednik, Twój sąsôd!

Do sprzedaży oferuję Państwu siedlisko wraz z przepięknym stawem o powierzchni ok. 2,8 ha, położone w gminie Nowa Karczma.

Zapraszam do obejrzenia filmu z prezentacji:

https://youtu.be/hfOdx-Rb4cA

Nieruchomość położona jest w miejscowości Stary Barkoczyn w powiecie kościerskim. To przepiękna wieś na Kaszubach, umiejscowiona zaledwie 11 km od Kościerzyny!

Charakterystyka
nieruchomości...

Prawie całą powierzchnię działki stanowi staw otoczony ścianą lasu. W stawie możemy połowić taki ryby jak: liny, płotki, czy również okonie. Staw w najgłębszym miejscu osiąga głębokość około 4 metrów.
Do całej powierzchni stawu zostanie jeszcze wydzielona działka gruntu o powierzchni około 3000 mkw - na której będzie możliwość zabudowy. Warto zaznaczyć, że media znajdują się tuż przy działce, w głównej drodze, w odległości około 150m od siedliska. Zostały już wydane warunki przyłączeniowe prądu i wody.

Lokalizacja...

Jeśli chcesz kupić ciekawą i urokliwą nieruchomość to dobrze trafiłeś! Cała działka gruntu położona jest tuż przy ścianie lasu, nieopodal znajduje się jeszcze kilka stawów, co sprawia, że teren jest naprawdę urokliwy. Nieruchomość stanowi idealne miejsce do wypoczynku. To właśnie tutaj możesz pooddychać świeżym powietrzem, powędkować z własnego stawu słuchając szumu drzew i śpiewu ptaków z pobliskiego lasu. To miejsce, w którym zapomnisz o codziennych problemach, naładujesz "baterie" i poobcujesz z przyrodą.

Po więcej szczegółów zapraszam serdecznie do kontaktu!

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Video

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości