fbpx

Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Wrocław Karłowice

1499000.00 PLN

6245.83 zł/m2

Dom sprzedaż 240.00 m2 Pokoje: 8 Rok: 1970

Numer oferty: CP1255927

Szczegóły

Typ nieruchomości Dom
Lokalizacja Wrocław Karłowice
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 240.00 m2
Liczba pokoi 8
Rok budowy 1970
Cena za m2 6245.83

Atrakcyjny dom w sercu Karłowic

UWAGA - nowa niższa cena !

Oferta na wyłączność - TYLKO U NAS - nie szukaj dalej

Polecam na sprzedaż atrakcyjny zadbany dom w sercu jednego z najbardziej prestiżowych osiedli we Wrocławiu - Karłowic z ogrodem, basenem oraz podwójnym garażem.

Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi lub pod inwestycję ( bliska lokalizacja Uniwersytetu Wrocławskiego na ul. Koszarowej oraz ul. Przybyszewskiego)

Dom wolnostojący z zadbanym ogrodem, ocieplony, z przodu ogród kwiatowy, z tyłu rekreacyjny z basenem i komórką z oprzyrządowaniem do filtracji wody w basenie. Dodatkowo podwójny murowany garaż. 

Lokalizacja na końcu ślepej uliczki powoduje, że mamy wokół ciszę i spokój, brak ruchu przelotowego gwarantuje bezpieczeństwo również po przekroczeniu posesji. 

Brama wjazdowa na posesję na pilota.
Ogród jak i otoczenie domu zadbane. Na ogrodzie spory wbudowany basen, grill oraz telewizor plenerowy. W części rekreacyjnej trawa oraz częściowo bruk. 

Ogrzewanie domu: zarówno gazowe jak i piecem na ekogroszek z podajnikiem - można w nim też palić drewnem i pelletem.

Dom składa się obecnie z 3 mieszkań (dwa główne można połączyć w jedno duże) - każde z osobnym wejściem co może być atutem jeżeli nowy właściciel będzie chciał wynająć część nieruchomości.

Pierwsze po remoncie od razu do zamieszkania. Drugie w trakcie remontu. Trzecie w przyziemiu idealne pod wynajem studentom lub pracownikom. 
Powierzchnia dwóch głównych mieszkań na parterze i piętrze ponad 200 m2. Do tego mieszkanie w przyziemiu o powierzchni ok. 50 m2.

Pierwsze mieszkanie (po remoncie) składa się z:
na parterze:
- sypialnia
- wc
na piętrze:
- 2 pokoje
- duży przestronny salon częściowo otwarty na kuchnię
- duża kuchnia z jadalnią, z której jest wyjście na balkon usytuowany od północnej strony co sprawia, że nie jest przez większość dnia zbyt nasłoneczniony tworząc oazę chłodu na zewnątrz budynku
- bardzo ładnie wykończona łazienka z wanną i kabiną prysznicową - dodatkowo z muzyką, która gra podczas korzystania z pomieszczenia
- garderoba

Drugie mieszkanie ( w trakcie remontu) składa się z:

parter:
- łazienka
- sypialnia
- duży salon 
- przestronna kuchnia

Trzecie mieszkanie ( w przyziemiu) składa się z:
- 2 pokoi
- łazienki 
- kuchni z jadalnią
- pralni

Do mieszkania prowadzi osobne wejście zarówno do samego mieszkania jak i osobne wejście od ulicy dzięki czemu mieszańcy tej części nieruchomości nie zakłócają spokoju pozostałym mieszkańcom.

Polecam nieruchomość zarówno ze względu na doskonałą lokalizację jak i unikatową i uniwersalną funkcjonalność całego domu. 

W pobliżu wszystkie potrzebne do funkcjonowania elementy użyteczności publicznej.
Spokojni i życzliwi sąsiedzi - w większości mieszkający tam od lat.

Zapraszam na umówienie się na prezentację - ten dom trzeba po prostu zobaczyć i poczuć to pozytywne flow jakie unosi się w tym miejscu. 

Pracujemy w większość weekendów !

Kontakt:
Wojciech Drożdżyk
Salenko Nieruchomości
tel. 507 808 275
e-mail: nieruchomosci@salenko.pl

Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Salenko Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Salenko Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Wojciech Drożdżyk

Wojciech Drożdżyk

Właściciel biura - doradca mobilny

Salenko Nieruchomości

nieruchomosci@salenko.pl

507 808 275

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości