fbpx
Drukuj ofertę

Radków

480000.00 PLN

1920.00 zł/m2

Dom sprzedaż 250.00 m2 Pokoje: 8 Rok: 1925

Numer oferty: CP1563480

Szczegóły

Typ nieruchomości Dom
Lokalizacja Radków
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 250.00 m2
Liczba pokoi 8
Rok budowy 1925
Cena za m2 1920.00

Klimatyczny duży dom w Radkowie z potencjałem

UWAGA ! Kupujący nie płaci prowizji !!!

Polecam Państwu bardzo ładny, klimatyczny i zadbany duży dom w sercu gór stołowych - nieopodal centrum Radkowa.

Radków - wyjątkowe miejsce na mapie zarówno Sudetów jak i całej Polski - w górach stołowych, z przepięknymi widokami m.in. na szczyt Szczelińca Wielkiego jak i gór po czeskiej stronie. Największą atrakcją Radkowa jest przepiękny zalew - oaza ciszy i spokoju ale też bliskość do innych ciekawych miejsc: Parku Narodowego Gór Stołowych, szlaków turystycznych m.in. na wspomniany Szczeliniec i do Karłowa, labirynt Błędne Skały, bazylika w Wambierzycach. W Radkowie znajduje się pieszei rowerowe przejście graniczne z Republiką Czeską a kilka km dalej przejście drogowe w kierunku na warte odwiedzenia miasto Broumov oraz kompleksy skalne Adršpašské Skalne Miasto czy Teplicke Skaly.

Wszystkie wskazane walory turystyczne sugerują, iż będący przedmiotem sprzedaży dom może być pensjonatem dla licznie odwiedzających te tereny przez cały rok turystów pieszych, zmotoryzowanych jak i rowerowych - w pobliżu dużo tras rowerowych w tym po czeskiej stronie. 
Dom może także pełnić funkcję nieruchomości pod wynajem (np. dla pracowników ) czy funkcję rodzinnego domu dziecka lub domu opieki nad osobami starszymi. 
Ze względu na dobry stan budynku jest to świetna lokata kapitału dla potencjalnego inwestora. 

Budynek znajduje się przy bocznej uliczce nieopodal głównego przystanku autobusowego w Radkowie oraz 3 min. pieszo od uroczego radkowskiego rynku. 
Blisko również do wspomnianego przepięknego zalewu. 

Budynek 2 piętrowy ze strychem, który po odpowiednim zagospodarowaniu może spełnić funkcje mieszkalne. 

Na parterze znajdziemy hol, salon z jadalnią, osobną kuchnię, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze w którym znajduje się piec centralnego ogrzewania na pellet. 

Na pierwszym piętrze znajdziemy hol 3 pokoje, oraz ładną i dużą łazienkę. Z tego poziomu mamy dodatkowe wyjście z budynku na ogród oraz klimatyczny skalny taras - miejsce wypoczynku i relaksu.

Na drugim piętrze hol oraz kolejne cztery pokoje ( w tym dwa do wykończenia).

Nad drugą kondygnacją znajduje się strych, do którego prowadzą schody z holu. 

Z okien budynku widoki na panoramę Radkowa i Szczelińca Wielkiego oraz w drugą stronę w na wzniesienia w kierunku Wambierzyc. 

Ogrzewanie budynku z pieca na pellet, dodatkowo bojler z ciepłą wodą. Remont budynku przeprowadzono w 2009 roku w tym remont dachu. Później wymieniono okna i drzwi. 
Budynek przedwojenny z cegły, porządny i solidny jak większość budowli z tamtego okresu. 
Fundamenty osadzone na kamieniu co powoduje,  ze w budynku nie ma wilgoci. 
ściany z trzech stron ocieplone styropianem. 
Przy budynku wiata na auto oraz pomieszczenia gospodarcze. 

Dom sprzedawany z połową 30 arowej działki - obecnie działka jest współwłasnością po połowie z Gminą Radków. Możliwe odłączenie połowy działki wraz z domem do zupełnie osobnej nieruchomości. Sprawa w trakcie załatwiania. 

Polecam tę nieruchomość ze względu przede wszystkim na jej możliwą funkcjonalność połączoną z lokalizacją w chyba najpiękniejszym miejscu na Dolnym Śląsku.

Zapraszam do umówienia się i obejrzenia nieruchomości.

Kontakt:
Wojciech Drożdżyk
Salenko Nieruchomości
tel. 507 808 275
e-mail: nieruchomosci@salenko.pl

Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Salenko Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Salenko Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Wojciech Drożdżyk

Wojciech Drożdżyk

Właściciel biura - doradca mobilny

Salenko Nieruchomości

nieruchomosci@salenko.pl

507 808 275

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości