fbpx

Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Kłodzko

330000.00 PLN

6947.37 zł/m2

Mieszkanie sprzedaż 47.50 m2 Pokoje: 2 Rok: 1977

Numer oferty: CP1269345

Szczegóły

Typ nieruchomości Mieszkanie
Lokalizacja Kłodzko
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 47.50 m2
Liczba pokoi 2
Rok budowy 1977
Cena za m2 6947.37

Ładne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji

UWAGA ! Kupujący nie płaci prowizji !

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, dobrze nasłonecznione mieszkanie na 4 piętrze w bloku w rewelacyjnej lokalizacji blisko centrum Kłodzka. 

Na mieszkanie składają się:
- duża sypialnia
- salon połączony z zabudowaną loggią
- przedpokój
- łazienka z WC
- widna kuchnia

Stan nieruchomości: do odświeżenia
Na podłogach panele i płytki. Okna PCV w każdym pomieszczeniu. 
Ogrzewanie centralne - ze spółdzielni. 
Niski czynsz! -  przy 2 osobach ok. 350 zł - w tym zaliczki na ogrzewanie, woda i ścieki, koszty eksploatacyjne i związane z utrzymaniem nieruchomości.

Rewelacyjna lokalizacja !
Spokojne i zadbane osiedle otoczone dzielnicą willową. W pobliżu wszystkie niezbędne do życia elementy użyteczności publicznej. W pobliżu przedszkole, szkoła, markety, apteka, 15 min pieszo do dworca autobusowego oraz stacji kolejowej Kłodzko - Miasto. W pobliżu również tereny rekreacyjne. 
Zielona okolica - z okien mieszkania niesamowita panorama wschodniej i południowej części Kotliny Kłodzkiej z pasmami gór. 
Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi czy osób szukających spokoju ale też bliskości centrum miasta. 
Dobra lokata jako nieruchomość pod wynajem zarówno na dłuższy okres jak i dla turystów odwiedzających Kotlinę Kłodzką.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu oraz umówienia się na obejrzenie mieszkania. Pracujemy w większość weekendów !

Kontakt:
Wojciech Drożdżyk
Salenko Nieruchomości
tel. 507 808 275
e-mail: nieruchomosci@salenko.pl

Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Salenko Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Salenko Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Wojciech Drożdżyk

Wojciech Drożdżyk

Właściciel biura - doradca mobilny

Salenko Nieruchomości

nieruchomosci@salenko.pl

507 808 275

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości