fbpx
Drukuj ofertę

Ząbkowice Śląskie

299000.00 PLN

5536.01 zł/m2

Mieszkanie sprzedaż 54.01 m2 Pokoje: 2 Rok: 1920

Numer oferty: CP1863825

Szczegóły

Typ nieruchomości Mieszkanie
Lokalizacja Ząbkowice Śląskie
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 54.01 m2
Liczba pokoi 2
Rok budowy 1920
Cena za m2 5536.01

Komfortowe mieszkanie w super cenie !

UWAGA !!! NOWOŚĆ !!! 

OKAZJA !

Oferta na wyłączność  - nie szukaj dalej.
Kupujący nie płaci prowizji !

Na sprzedaż bardzo ładne, zadbane, słoneczne i komfortowe mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich w zacisznym miejscu blisko Rynku.
Super lokalizacja, blisko sklepy, szkoły, przedszkole, planty miejskie, park, plac zabaw.

2 oddzielne pokoje ( jeden - obszerny -  salon otwarty na kuchnię), kuchnia o wysokim standardzie, łazienka z kabiną prysznicową, mały przedpokój, na 1 piętrze.

Mieszkanie sprzedawane z całym wyposażeniem za wyjątkiem rzeczy osobistych. Komfortowe, dobrze wyposażone, urządzone ze smakiem, gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych. Wyremontowane w całości 4 lata temu w tym wszystkie instalacje.
Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny.
Do mieszkania dodatkowo wyremontowana komórka oraz wspólny strych.

Idealne dla pary na  start, małej rodziny lub pod wynajem.

Powierzchnia 54,01 m2

Niski czynsz: ok 200 zł

Budynek w stanie poprawnym, w takim samym stanie klatka schodowa.
Stan mieszkania - do zamieszkania - ewentualnie do odświeżenia.

Polecam!
Cena 299 000 zł do lekkiej negocjacji.

Zapraszam do umówienia się i obejrzenia nieruchomości.

Kontakt:
Wojciech Drożdżyk
Salenko Nieruchomości
tel. 507 808 275
e-mail:
nieruchomosci@salenko.pl

Wszystkie informacje i zdjęcia zawarte w ogłoszeniu są własnością Salenko Nieruchomości i objęte ochroną prawną. W swoich ofertach prezentujemy rzeczywiste zdjęcia nie przerabiane przez programy graficzne aby jak najbardziej oddać charakter i wygląd rzeczywisty nieruchomości.

Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Salenko Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Salenko Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Wojciech Drożdżyk

Wojciech Drożdżyk

Właściciel biura - doradca mobilny

Salenko Nieruchomości

nieruchomosci@salenko.pl

507 808 275

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości