fbpx
Drukuj ofertę

Lądek-Zdrój

ul. Widok

219000.00 PLN

1072.85 zł/m2

Komercyjny sprzedaż 204.13 m2 Pokoje: 4 Rok: 1935

Numer oferty: CP1767219

Szczegóły

Typ nieruchomości Komercyjny
Lokalizacja Lądek-Zdrój
Adres ul. Widok
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 204.13 m2
Liczba pokoi 4
Rok budowy 1935
Cena za m2 1072.85

Kompleks garaży wraz z lokalem do adaptacji

Oferta na wyłączność ! Tylko u nas.

Prezentuję Państwu na sprzedaż lokal obecnie użytkowy ale z możliwością przekształcenia w użytkowo-mieszkalny. 

To nie są zwykłe garaże a budynek z możliwością adaptacji również na część mieszkalną z ogródkiem. 

Na parterze trzy obszerne garaże. Na piętrze ( wysokie poddasze) możliwość adaptacji na przestronne i duże mieszkanie lub pokoje do wynajęcia.

Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. 
Media: woda, prąd, gaz przy działce. 

Budynek osadzony na działce 354 m2 co daje możliwość jej zagospodarowania szczególnie jeżeli nowy właściciel będzie chciał zrobić nad garażami część mieszkalną. 

Działka częściowo ogrodzona, dojazd bezpośrednio od ulicy asfaltowej. 

Księga wieczysta wolna od obciążeń oraz praw osób trzecich.

Nieruchomość znajduje się bardzo blisko ścisłego centrum Lądka ( rynek) przy drodze wyjazdowej na Złoty Stok a jednocześnie z łatwym dojazdem do strefy uzdrowiskowej ( 1,4 km do parku zdrojowego). 

Nieruchomość w doskonałej lokalizacji pod prowadzenie różnego rodzaju działalności w miejscowości uzdrowiskowo-turystycznej. Daje ogromne możliwości adaptacyjne i tylko od pomysłowości nowego właściciela zależy jak będzie z niej korzystał. 

Polecam dla tych, którzy chcą mieć zarówno możliwość prowadzenia działalności gospodarczej ale też dla tych, którzy po pewnym wkładzie pracy będą mogli cieszyć się mieszkaniem w atrakcyjnym jak dla Lądka miejscu. 

Zapraszam na prezentacje - klucze w biurze.
Kupujący nie płaci prowizji !

Kontakt:
Wojciech Drożdżyk
Salenko Nieruchomości
tel. 507 808 275
e-mail: nieruchomosci@salenko.pl

Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Salenko Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Salenko Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Wojciech Drożdżyk

Wojciech Drożdżyk

Właściciel biura - doradca mobilny

Salenko Nieruchomości

nieruchomosci@salenko.pl

507 808 275

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości