Drukuj ofertę

Chwaszczyno

ul. Wąska

1850000.00 PLN

298.39 zł/m2

Działka sprzedaż 6200.00 m2

Numer oferty: CP27261177

Szczegóły

Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Chwaszczyno
Adres ul. Wąska
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 6200.00 m2
Cena za m2 298.39

Działka pod zabudowę mieszkaniową szeregową !!!

Działka pod zabudowę mieszkaniową lub komercyjną. 

Klasyfikacja działki:
1 842LSIV
4 358 B
Działkę w większości zajmują tereny mieszkaniowe oraz w mniejszej części lasy. Działka nie jest objęta formą ochrony przyrody jak również nie została wpisana do rejestru zabytków. Wszystkie media na działce - woda, kanaliza, prąd i gaz. Na działce również utworzono własne ujęcie wody - studnia głębinowa. W chwili obecnej na działce stoją hale produkcyjne. Istnieje możliwość zakupu działki celem kontynuacji jej komercyjnego przeznaczenia. Dojazd do działki po utwardzonej drodze gruntowej.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który mówi o zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowie usługowej dla tego terenu. Obecny projekt obejmuje zabudowę działki 4 budynkami jednorodzinnymi (2 lokale mieszkalne w jednym budynku) oraz 2 budynkami jednorodzinnymi podpiwniczonymi (1 lokal mieszkalny w jednym budynku).

Niesamowita lokalizacja nieruchomości. Jednocześnie w środku lasu jak i jedynie 450 m od głównej drogi dojazdowej Gdynia - Żukowo. Idealne miejsce pod luksusowe i kameralne osiedle mieszkalne. 

Działka zlokalizowana jest z Chwaszczynie (woj. pomorskie, pow. Kartuski, gm. Żukowo) ok. 5 km od Gdyni. Chwaszczyno w ostatnim czasie dość mocno się rozbudowuje tworząc kameralne miejsce w otoczeniu ciszy i spokoju jedynie kilka kilometrów od Gdyni. Coraz więcej osób ucieka na obrzeża Gdyni od codziennego miejskiego hałasu i zgiełku. Odległość od głównej drogi Gdynia - Żukowo 450 m. Do centrum Gdyni dojedziemy w 20 min.

Cena podlega negocjacji.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Natalia Wiśniewska

Specjalista ds. Nieruchomości

SeaSide Nieruchomości

n.wisniewska@centrumposrednika.pl

733 000 237

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości