fbpx

Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Gdańsk Jasień

ul. Źródlana

349 500 PLN

10109.92 zł/m2

Mieszkanie sprzedaż 34.57 m2 Pokoje: 2 Rok: 2022

Numer oferty: CP1728200

Szczegóły

Typ nieruchomości Mieszkanie
Lokalizacja Gdańsk Jasień
Adres ul. Źródlana
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 34.57 m2
Liczba pokoi 2
Rok budowy 2022
Cena za m2 10109.92

2 pokoje Gdańsk Jasień gotowe do odbioru.

Osiedle wyróżnia nowoczesna architektura i liczne proekologiczne innowacje, w tym panele fotowoltaiczne na dachach budynków, starannie zaprojektowana zieleń z roślinami produkującymi tlen i antysmogowymi, lampy antywirusowe i antybakteryjne.
Na terenie inwestycji nie zabraknie też miejsc sprzyjających integracji sąsiedzkiej, w tym plac zabaw dla dzieci.
W ofercie znajdą się również miejsca postojowe w hali garażowej, komórki lokatorskie i opcje zakupu mieszkania zarówno w standardzie deweloperskim jak i z wykończeniem “pod klucz”.
Doskonały dostęp do transportu miejskiego, a także bliskość najważniejszych szlaków komunikacyjnych gwarantują szybki i swobodny dojazd do wszystkich dzielnic miasta. Do przystanku komunikacji miejskiej jest zaledwie 300 metrów. Dojazd samochodem do centrum Gdańska zajmuje około 10-14 minut, a do obwodnicy zaledwie kilka minut. W odległości 2-3 km znajdują się przychodnie. Na dojazd do przedszkoli i szkół trzeba poświęcić tylko ok. 7-10 minut. W odległości ok. 1 km znajduje się Biedronka, Designer Outlet, Carrefour, OBI, CH Rental Park.

Osiedle jest oddalone od hałaśliwego centrum, co gwarantuje spokój. Jest to miejsce, w którym można odpocząć i zregenerować siły. Bliskość terenów zielonych pozwala na relaks i aktywny wypoczynek.

Biuro nieruchomości pomaga w całym procesie zakupu oraz finansowania. Posiadamy w ofercie również inne mieszkania, na tej jak innych konkurencyjnych osiedlach. 

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości