fbpx

Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Rumia

337 754 PLN

9700.00 zł/m2

Mieszkanie sprzedaż 34.82 m2 Pokoje: 2 Rok: 2023

Numer oferty: CP1537987

Szczegóły

Typ nieruchomości Mieszkanie
Lokalizacja Rumia
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 34.82 m2
Liczba pokoi 2
Rok budowy 2023
Piętro 1
Cena za m2 9700.00

2 pokoje w Rumi za 9700 zł/m2. Odbiór 2023

Lokalizacja
Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, niezwykle atrakcyjną pod względem lokalizacji. Dobrze skomunikowana Rumia czyni ją miejscem atrakcyjnym zarówno dla mieszkańców, jak i przedsiębiorców. W odległości 30 km od Rumi znajduje się Port lotniczy Gdańsk-Rębiechowo z połączeniami do wielu państw europejskich. Ponadto położenie w urokliwym otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprawia, że jest to doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu i obcowania z naturą. Położenie tak dużego i cennego przyrodniczo obszaru, jakim jest Trójmiejski Park Krajobrazowy, bezpośrednio na styku z dużą aglomeracją miejską stanowi ewenement na skalę Polski. Niewątpliwie Rumia jest doskonałym miejscem do zamieszkania!
Inwestycja znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 300 m od najbliższego przystanku autobusowego, 2 km od stacji PKP i Szybkiej Kolei Miejskiej. Blisko stąd do Aquaparku Reda oraz parku linowego, a Centrum Handlowe Port Rumia znajduje się w odległości zaledwie 1 km. W bliskiej przyszłości tuż przy inwestycji powstanie szkoła podstawowa, a władze miasta już planują powstanie nowej stacji SKM „Rumia Biala Rzeka”.

O INWESTYCJI
Jest to nowoczesna inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji nadmorskiej Rumi. Nie jest to jednak kolejna zwykła realizacja projektu deweloperskiego, Budownictwo oparte na prefabrykatach to krok w stronę innowacyjnych rozwiązań gwarantujących maksymalne skrócenie czasu realizacji inwestycji z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz wykorzystaniem wysokorozwiniętych technologii.
Inwestycja obejmuje 8 budynków wielorodzinnych z 248 lokalami mieszkalnymi o powierzchni od 30 do 75 m kw. Całe osiedle zaprojektowane zostało w nowoczesnej stylistyce, zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie. Zadbano o wszystkie szczegóły zapewniające optymalne wykorzystanie światła dziennego oraz swobodne korzystanie z części wspólnych. Każdy budynek wyposażony został w szybką, cichobieżną windę. Na najniższej kondygnacji znajdują się indywidualne boksy garażowe z osobnymi bramami wjazdowymi. Dodatkowo zaplanowano zewnętrzne miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz ich gości.

MIESZKANIA
Jest to wyjątkowe miejsce, które sprzyja wygodnemu życiu w bliskości terenów rekreacyjnych, na styku wielkomiejskiej aglomeracji i spokojnej nadmorskiej miejscowości. W bogatej ofercie mieszkań każdy znajdzie coś dla siebie. Mieszkania o powierzchni od 30 do 75 m kw. to lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe, z balkonem lub tarasem. Wszystkie mieszkania z wygodnym, optymalnym dla codziennego funkcjonowania układem pomieszczeń.
Planowany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2022 roku.

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu w celu poznania pełnej oferty dostępnych nieruchomości. Pomagamy w poszukiwaniu szytego na miarę mieszkania oraz dogodnego finansowania (jeśli będzie niezbędne).
Jako zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera posiadamy wynegocjowane indywidualne warunki dla naszych klientów. 

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości