fbpx

Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Gdańsk Łostowice

445 000 PLN

7226.37 zł/m2

Mieszkanie sprzedaż 61.58 m2 Pokoje: 4 Rok: 2022

Numer oferty: CP1841028

Szczegóły

Typ nieruchomości Mieszkanie
Lokalizacja Gdańsk Łostowice
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 61.58 m2
Liczba pokoi 4
Rok budowy 2022
Cena za m2 7226.37

4 pokoje Gdańsk Łostowice. Nowy etap sprzedaży!

Osiedle  to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie niezależność, bezpieczeństwo i spokój. To miejsce stworzone dla osób, które pragną aktywnie wypoczywać w zaciszu natury, jednocześnie pozostając w stałym kontakcie z centrum miasta. W drugim etapie powstaje pięć funkcjonalnych budynków liczących łącznie 350 mieszkań. Nową inwestycję wyróżnia zastosowanie ekologicznych rozwiązań, a także ponad 30-metrowe odległości między budynkami.

Osiedle znajduje się w spokojnej, ale dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Łostowicach. Atrakcyjność jej terenów można docenić podczas rodzinnych spacerów, joggingu czy innej aktywności na świeżym powietrzu. Choć osiedle położone jest na uboczu, doskonała komunikacja zapewnia swobodny dostęp do centrum Gdańska i jego pozostałych dzielnic.

Udogodnienia: tereny zielone, sąsiedztwo Potoku Radunia. W pobliżu: szkoły, przedszkola, rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa. Liczne przeszklenia w mieszkaniach - lepsze doświetlenie mieszkań, mniejsze zużycie energii elektrycznej; cichobieżne windy, zadaszone stanowiska postojowe dla rowerów, plac zabaw z wieloma atrakcjami, osiedlowa sala rekreacyjna; wykończenie mieszkania pod klucz.
Przynależności: mieszkania na parterze z ogródkami, słoneczne balkony i tarasy, komórki lokatorskie (obowiązek zakupu - 2 tyś. zł/m2),
Bezpieczeństwo: teren częściowo ogrodzony, monitoring (system kamer).
Wielkość projektu: w ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie 180 mieszkań w układzie od 2 do 4 pokoi w trzech 4-kondygnacyjnych budynkach, na czwartej kondygnacji - mieszkania z antresolami, łącznie 180 lokali. Zaplanowano - łącznie 25 budynków.
Garaże: miejsca postojowe w hali garażowej - prawo do wyłącznego korzystania (30 tyś zł brutto - zakup nieobowiązkowy); parking naziemny - prawo do wyłącznego korzystania, (15 tyś zł brutto - zakup nieobowiązkowy).
Komunikacja: bliskość najważniejszych szlaków komunikacyjnych i zasięg terytorialny transportu miejskiego gwarantuje szybki i swobodny dostęp do wszystkich dzielnic miasta. Nieopodal osiedla przebiega także obwodnica Trójmiasta.
Odległość od Centrum: ok. 10 km.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości