fbpx

Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Gdańsk Jasień

ul. Potęgowska

495 000 PLN

9856.63 zł/m2

Mieszkanie sprzedaż 50.22 m2 Pokoje: 1 Rok: 2024

Numer oferty: CP1437786

Szczegóły

Typ nieruchomości Mieszkanie
Lokalizacja Gdańsk Jasień
Adres ul. Potęgowska
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 50.22 m2
Liczba pokoi 1
Rok budowy 2024
Piętro 3
Cena za m2 9856.63

Trzy pokoje poniżej 500.000 złotych Gdańsk Jasień

Proekologiczne osiedle - po prostu dobre miejsce do życia. 104 mieszkania o optymalnych metrażach od 34 do 71 mkw. - oferta w sam raz zarówno dla singla, pary jak i rodziny. W malowniczym otoczeniu przyrody, przy rozwiniętej infrastrukturze handlowo-usługowej, każdemu będzie żyło się tu dobrze i każdy będzie czuł się jak u siebie.

Jednym z największych atutów osiedla jest świetna lokalizacja. Inwestycja mieści się przy ul. Potęgowskiej, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta, na wschód od jeziora Jasień, w odległości zaledwie 7 km od śródmieścia Gdańska.

Doskonały dostęp do transportu miejskiego, a także bliskość najważniejszych szlaków komunikacyjnych gwarantują szybki i swobodny dojazd do wszystkich dzielnic miasta. Do przystanku komunikacji miejskiej jest zaledwie 300 metrów. Dojazd samochodem do centrum Gdańska zajmuje około 10-14 minut, a do obwodnicy zaledwie kilka minut. W odległości 2-3 km znajdują się przychodnie. Na dojazd do przedszkoli i szkół trzeba poświęcić tylko ok. 7-10 minut. W odległości ok. 1 km znajduje się Biedronka, Designer Outlet, Carrefour, OBI, CH Rental Park.

Hala garażowa - 35.000 złotych
Miejsce postojowe naziemne - 18.000 złotych
Komórka lokatorska - 5000 złotych 
Odbiór IV kwartał 2024

Jest to przykładowe mieszkanie, z całej gamy dostępnych lokali. Po więcej zapraszam do kontaktu. 

Osiedle wyróżnia nowoczesna architektura i liczne proekologiczne innowacje, w tym panele fotowoltaiczne na dachach budynków, starannie zaprojektowana zieleń z roślinami produkującymi tlen i antysmogowymi, lampy antywirusowe i antybakteryjne.

Na terenie inwestycji nie zabraknie też miejsc sprzyjających integracji sąsiedzkiej, w tym plac zabaw dla dzieci.

W ofercie znajdą się również miejsca postojowe w hali garażowej, komórki lokatorskie i opcje zakupu mieszkania zarówno w standardzie deweloperskim jak i z wykończeniem “pod klucz”.
Zastanawiasz się, gdzie ulokować swoje środki finansowe, tak by były bezpieczne i przyniosły Ci realny zysk? W Dekpol Deweloper pomożemy Ci podjąć tę decyzję.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę mieszkań doskonale nadających się na wynajem, dzięki którym wybór odpowiedniej ścieżki inwestowania nie będzie już taki trudny.

Biuro nieruchomości pomaga we wszystkich formalnościach.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości