fbpx
Drukuj ofertę

Zębówiec

279 000 PLN

111.60 zł/m2

Działka sprzedaż 2500.00 m2

Numer oferty: CP0799042

Szczegóły

Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Zębówiec
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 2500.00 m2
Cena za m2 111.60

Przestronna działka budowlana w otoczeniu zieleni

Przestronna działka budowlana o powierzchni 2500 m2 położona w miejscowości Zębówiec w pod Toruniem. Doskonała lokalizacja - nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy w odległości kilkuset metrów od DK10, ale także w pobliżu lasu i całej niezbędnej do codziennego funkcjonowania infrastruktury. Dojazd do działki utwardzoną drogą gruntową. 

Lokalizacja
Nieruchomość położona w miejscowości Zębówiec w gminie Obrowo oraz w odległości około 15 kilometrów od granic administracyjnych Torunia. W sąsiedztwie domy wolnostojące zamieszkałe głownie przez rodziny z dziećmi. Korzystne położenie nieruchomości w otoczeniu zieleni, oraz w bezpośrednim sąsiedztwie z terenami rolnymi po dwóch stronach działki zapewnia spokój oraz prywatność. W pobliżu niezbędna do codziennego funkcjonowania infrastruktura: bank, restauracja, bar, Szkoła Podstawowa, przedszkole, fitness, apteka, fryzjer, sklep spożywczy, supermarket, weterynarz. 

Działka
Działka o powierzchni 2500 m2 i o przeznaczeniu pod budownictwo mieszkaniowe. Nieruchomość o prostokątnym kształcie i płaskim terenie. Droga dojazdowa utwardzona. Prąd, woda oraz kanalizacja znajdują się w drodze. Nieruchomość gotowa do wydania.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości