fbpx
Drukuj ofertę

Kawęczyn

350 000 PLN

2963.84 zł/m2

Dom sprzedaż 118.09 m2 Pokoje: 3 Rok: 2022

Numer oferty: CP0243596

Szczegóły

Typ nieruchomości Dom
Lokalizacja Kawęczyn
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 118.09 m2
Liczba pokoi 3
Rok budowy 2022
Cena za m2 2963.84

Stan surowy zamknięty, dom w otoczeniu zieleni

Jednorodzinny dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym położony w miejscowości Kawęczyn pod Toruniem. Ustawna działka o powierzchni 750 m2 z dużą częścią ogrodową. Budynek zbudowany z dobrej jakości materiałów. Doskonała lokalizacja - nieruchomość położona w otoczeniu zieleni i w pobliżu całej niezbędnej do codziennego funkcjonowania infrastruktury. Dojazd utwardzoną drogą gruntową. Nieruchomość gotowa do wydania.

Lokalizacja
Dom położony w Kawęczynie w odległości około 15 kilometrów od granic administracyjnych Torunia. W sąsiedztwie domy jednorodzinne zamieszkałe głównie przez rodziny z dziećmi. Ponadto w pobliżu cała niezbędna do codziennego funkcjonowania infrastruktura: bank, restauracja, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Obrowie, przedszkole, żłobek, fitness, apteki, salony fryzjerskie, sklepy spożywcze, supermarkety, weterynarz.

Budynek
Parterowy dom wolnostojący wybudowany z betonu komórkowego w 2022 roku. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym, wybudowana według projektu Remik - GL 775. Dach pokryty blachodachówką. Okna trzyszybowe firmy Falcon Toruń z ciepłą wkładką międzyszybową i elektrycznymi roletami antywłamaniowymi. Dom budowany z przeznaczeniem pod pompę ciepła. W salonie zagospodarowane miejsce na instalację kominka. Wokół budynku położona została opaska drenażowa. Szambo z atestem o powierzchni zbiornika 8 m3. Dojazd do działki drogą utwardzoną gruntową.

Standard i wykończenie
Dom o powierzchni całkowitej 118,09 m2 i powierzchni użytkowej 92,76 m2, składa się z: przestronnego salonu, pokoju zimowego, sypialni, półotwartej kuchni z oknem, łazienki, garderoby/pralni oraz przedpokoju. Nieruchomość doświetlona od strony północnej, południowej, wschodniej i zachodniej. Część dzienna doświetlona od strony północno-zachodniej i północno-wschodniej. Z salonu wyjście do przeszklonego pokoju zimowego z widokiem na zieleń. Okna z elektrycznymi roletami antywłamaniowymi. Nieruchomość gotowa do wydania.

Działka
Przestronna działka o prostokątnym kształcie i powierzchni 750 m2 ogrodzona siatką leśną. Duża część ogrodowa ze względu na korzystne położenie budynku - pozostaje do własnej aranżacji. Dodatkowo na działce znajduje się garaż blaszany.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości