fbpx
Drukuj ofertę

Szembekowo

ul. Słoneczna

259 000 PLN

84.64 zł/m2

Działka sprzedaż 3060.00 m2

Numer oferty: CP0722909

Szczegóły

Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Szembekowo
Adres ul. Słoneczna
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 3060.00 m2
Cena za m2 84.64

Uzbrojona działka o wyjątkowym klimacie lasu

Przestronna zalesiona działka narożna o powierzchni 3060 m2 położona w miejscowości Szembekowo pod Toruniem. Doskonała lokalizacja - nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni i sąsiedztwie jeziora. W odległości kilku minut jazdy autem znajduje się cała niezbędna do codziennego funkcjonowania infrastruktura. Dojazd do działki drogą utwardzoną - odległość od drogi asfaltowej wynosi kilkadziesiąt metrów. Prąd oraz woda doprowadzone do działki. 

Lokalizacja
Nieruchomość położona w miejscowości Szembekowo w odległości około 10 kilometrów od granic administracyjnych Torunia. Osiedle zamknięte. W sąsiedztwie las oraz domy jednorodzinne zamieszkałe głównie przez rodziny z dziećmi. W odległości kilku minut jazdy samochodem znajduje się jezioro oraz niezbędna do codziennego funkcjonowania infrastruktura: Szkoła Podstawowa w Brzozówce, restauracja, bar, przedszkole, apteka, fryzjer, sklepy spożywcze, supermarkety, weterynarz, przystanki autobusowe.  

Działka
Działka o przeznaczeniu budowlanym i powierzchni 3060 m2. Nieruchomość o prostokątnym kształcieczęściowo zalesiona. Wyjątkowy klimat lasu nadają wysokie sosny znajdujące się na terenie posesji. Teren osiedla ogrodzony. Droga dojazdowa utwardzona - odległość od drogi asfaltowej wynosi kilkadziesiąt metrów. Prąd i woda doprowadzone do działki. Nieruchomość gotowa do wydania.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości