fbpx

Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Toruń Podgórz

ul. Inowrocławska

2 589 000 PLN

928.62 zł/m2

Działka sprzedaż 2788.00 m2

Numer oferty: CP0653734

Szczegóły

Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Toruń Podgórz
Adres ul. Inowrocławska
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 2788.00 m2
Piętro 1
Cena za m2 928.62

Biuro oraz Willa wraz z działką na Podgórzu

Biuro oraz dom wraz z działką położone przy ul. Inowrocławskiej w dzielnicy Podgórz w Toruniu. Lokal handlowo-usługowy składa się z 6 pomieszczeń biurowych, magazynu, pomieszczenia gospodarczego, korytarza oraz toalety. Całe biuro ma powierzchnię 137,15 m2. Ogrzewanie gazowe. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 105 m2, w stanie surowym, przygotowany do generalnego remontu. Dojazd do działek drogą asfaltową.

Nieruchomość składa się z działek: 1/88 (działka zabudowana domem), 1/87 (działka zabudowana lokalem handlowo-usługowym), 1/28 oraz 1/29.

Lokalizacja
Nieruchomość znajduje się przy ul. Inowrocławskiej w dzielnicy Podgórz w Toruniu. W odległości około 500m od nieruchomości znajduje się Twierdza Toruń - Fort XII im. Władysława Jagiełły. W pobliżu cała niezbędna do codziennego funkcjonowania infrastruktura: bank, restauracje, bary, Szkoła Podstawowa nr 15, przedszkole oraz żłobek, przystanek autobusowy MZK, apteka, salony fryzjerskie, sklepy spożywcze, supermarkety, weterynarz.

Budynek
Budynek biura został rozbudowany o pomieszczenia o łącznej powierzchni 97,25 m2. Pierwotnie lokal handlowo-usługowy się z jednego pomieszczenia o powierzchni 39,90 m2, które zostało wybudowane z cegły. Pozostała część nieruchomości wybudowana została z wysokiej jakości materiału POROTHERM. Dach kryty papą. Budynek klimatyzowany. Dostępne media: woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz. Posesja jest monitorowana oraz zamknięta.

Dom piętrowy o powierzchni użytkowej 105 m2, wybudowany z cegły około 1900 roku. Nieruchomość w stanie surowym, przygotowana do generalnego remontu. Dach pokryty dachówką ceramiczną. Okna w nieruchomości są drewniane, natomiast na piętrze zostały wymienione na nowe, również drewniane. Ogrzewanie gazowe. Nieruchomość częściowo podpiwniczona. Dostępne media: woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz. 

Standard i wykończenie
Biuro o powierzchni 137,15 m2 składa się z: 6 pomieszczeń biurowych (39,90 m2, 18,83 m2, 14,29 m2, 13,70 m2, 13,20 m2, 12,68 m2), magazynu (12,15 m2), pomieszczenia gospodarczego (3,45 m2), korytarza (7,70 m2) oraz toalety (1,25 m2). Nieruchomość doświetlona od strony południowej, zachodniej, wschodniej oraz północnej. Lokal gotowy do wydania. Okna PCV z roletami zewnętrznymi. Ogrzewanie gazowe.

W domu zostały wyburzone ściany działowe wewnętrzne. Budynek został wzmocniony konstrukcją żelbetową. Wnętrze do własnej aranżacji. Nieruchomość doświetlona od strony południowej, zachodniej oraz północnej.

Standard wykończenia biura: ściany - gładź gipsowa; podłogi - panele, gres oraz wykładzina; łazienka - gres.

Działka
Działka o powierzchni 2 788 m2, otoczona ogrodzeniem betonowym, metalowym oraz murowanym, wypełnionym drewnem. Na terenie posesji nasadzenia. Przed budynkiem biura znajduje się obszar wyłożony kostką brukową, pełniący funkcję parkingu. Automatyczna brama wjazdowa, rozwierana. Działka, na której mieści się biuro, charakteryzuje się płaską powierzchnią, natomiast działka, na której znajduje się dom, jest lekko pochylona. Na obu posesjach znajdują się drzewa, które są pomnikami przyrody. Działka nr 1/28 jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dopuszcza się na niej zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, usługi, zieleń urządzoną, obiekty małej architektury oraz obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej. Obowiązek realizacji zabudowy o maksimum dwóch kondygnacjach nadziemnych lub maksymalnej wysokości - 7 m od poziomu terenu. Nachylenie połaci dachowych nie większe niż 45°. Maksymalna powierzchnia zabudowy budynku w stosunku do powierzchni działki - 30%. Powierzchnia biologicznie czynna nie mniejsza niż 30% powierzchni terenu. Minimalna liczba miejsc do parkowania to 1 miejsce postojowe na 1 mieszkanie, bądź 1 miejsce postojowe na 30 m2 powierzchni usług. Nieruchomość gotowa do wydania.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości