fbpx
Drukuj ofertę

Toruń Stawki

659000.00 PLN

2819.85 zł/m2

Komercyjny sprzedaż 233.70 m2 Pokoje: 10 Rok: 1973

Numer oferty: CP0908076

Szczegóły

Typ nieruchomości Komercyjny
Lokalizacja Toruń Stawki
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 233.70 m2
Liczba pokoi 10
Rok budowy 1973
Cena za m2 2819.85

Budynek biurowo magazynowy

Na sprzedaży budynek biurowo magazynowy w Toruniu w dzielnicy Stawki. Budynek może pełnić funkcje mieszkalne, biurowe jak i magazynowo - warsztatowe.

Cześć biurowa z niezależnym wejściem składa się z 3 kondygnacji. W piwnicy o powierzchni 39,85 m2 znajduje się kotłownia i pomieszczenie gospodarcze. Na parterze  (42,40 m2) znajdują się 2 pomieszczenia, na pierwszym piętrze (41,50 m2) znajdują się 3 pomieszczenia i łazienka.

Część magazynowo - warsztatowa z składa się z pomieszczenia głównego (wysokość 3,5 m) o powierzchni 37,1 m2 i pomieszczeń dodatkowych o powierzchni 14,2 m2. Istnieje możliwość wydzielenia WC. Przed budynkiem znajduje się wiata z posadzką betonową i kanałem o łącznej powierzchni 28, 1 m2. Za budynkiem znajduje się druga część magazynowa o łącznej powierzchni 25,4 m2. Na działce znajduje się również garaż wolnostojący o powierzchni 15 m2.

Budynek został wybudowany w latach siedemdziesiątych. Murowany na fundamentach - ławach żelbetowych. Ściany piwnic wymurowane z cegły pełnej, kondygnacji z cegły kratówki i pustaków siporeksowych. Ściany wewnątrz i na zewnątrz tynkowane tynkiem cementowo - wapiennym. Stropy typu Akermana oparte na ścianach i wieńcach. Dach płaski. Do budynku doprowadzone media: woda, prąd, gaz, kanalizacja miejska. Budynek wymaga remontu.

Nieruchomość znajduje się przy głównej drodze asfaltowej. Na działce można wydzielić dodatkowe miejsca parkingowe. Doskonale sprawdzi się na potrzeby prowadzenia biura połączonego z magazynem lub warsztatem. Istnieje również możliwość zagospodarowania części biurowej na mieszkanie i prowadzenie działalności w pozostałej części.

Budynek ma status domu jednorodzinnego dlatego jego zakup można sfinansować kredytem hipotecznym. Długi okres kredytowania w takim przypadku daje możliwość uzyskania znacznie niżej raty kredytu, a sprzedaż nieruchomości po upływie 5 lat podatkowych po zakupie nie jest opodatkowana.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości