fbpx
Drukuj ofertę

Toruń Stawki

595000.00 PLN

2546.00 zł/m2

Dom sprzedaż 233.70 m2 Pokoje: 10 Rok: 1973

Numer oferty: CP0908076

Szczegóły

Typ nieruchomości Dom
Lokalizacja Toruń Stawki
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 233.70 m2
Liczba pokoi 10
Rok budowy 1973
Cena za m2 2546.00

Dom z warsztatem Doskonały pod działalność

Na sprzedaż dom z warsztatem w Toruniu w dzielnicy Stawki. Budynek może pełnić funkcje mieszkalne, biurowe jak i magazynowo - warsztatowe.

Cześć główna domu z niezależnym wejściem składa się z 3 kondygnacji. W piwnicy o powierzchni 39,85 m2 znajduje się kotłownia i pomieszczenie gospodarcze. Na parterze  (42,40 m2) znajdują się 2 pomieszczenia, na pierwszym piętrze (41,50 m2) znajdują się 3 pomieszczenia i łazienka.

Część warsztatowa z składa się z pomieszczenia głównego (wysokość 3,5 m) o powierzchni 37,1 m2 i pomieszczeń dodatkowych o powierzchni 14,2 m2. Istnieje możliwość wydzielenia WC. Przed budynkiem znajduje się wiata z posadzką betonową i kanałem o łącznej powierzchni 28, 1 m2. Za budynkiem znajduje się druga część magazynowa o łącznej powierzchni 25,4 m2. Na działce również garaż wolnostojący o powierzchni 15 m2.

Budynek został wybudowany w latach siedemdziesiątych. Murowany na fundamentach - ławach żelbetowych. Ściany piwnic wymurowane z cegły pełnej, kondygnacji z cegły kratówki i pustaków siporeksowych. Ściany wewnątrz i na zewnątrz tynkowane tynkiem cementowo - wapiennym. Stropy typu Akermana oparte na ścianach i wieńcach. Dach płaski. Do budynku doprowadzone media: woda, prąd, gaz, kanalizacja miejska. Budynek wymaga remontu.

Nieruchomość znajduje się przy głównej drodze asfaltowej. Na działce można wydzielić dodatkowe miejsca parkingowe. Doskonale sprawdzi się na potrzeby prowadzenia biura połączonego z magazynem lub warsztatem. Istnieje również możliwość zagospodarowania części biurowej na mieszkanie i prowadzenie działalności w pozostałej części.

Budynek ma status domu jednorodzinnego dlatego jego zakup można sfinansować kredytem hipotecznym. Długi okres kredytowania w takim przypadku daje możliwość uzyskania znacznie niżej raty kredytu, a sprzedaż nieruchomości po upływie 5 lat podatkowych po zakupie nie jest opodatkowana.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości