fbpx

Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Ciechocinek

ul. Juliusza Słowackiego

590 000 PLN

1715.12 zł/m2

Dom sprzedaż 344.00 m2 Pokoje: 15 Rok: 1900

Numer oferty: CP0278254

Szczegóły

Typ nieruchomości Dom
Lokalizacja Ciechocinek
Adres ul. Juliusza Słowackiego
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 344.00 m2
Liczba pokoi 15
Rok budowy 1900
Cena za m2 1715.12

Dom z dużą działką przy Parku Sosnowym

Działka budowlana o powierzchni 3601 m2 z zabudową blisko centrum Ciechocinka w sąsiedztwie Parku Sosnowego położona przy ulicy J. Słowackiego. Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum miejscowości idealna na inwestycję. Dojazd do działki drogą asfaltową. Nieruchomość gotowa do wydania. 

Na działce znajduje się jednopiętrowy dom wielorodzinny w zabudowie wolnostojącej. Powierzchnia użytkowa 344 m2. Budynek do generalnego remontu ujęty w Wojewódzkiej Ewidencji Zabytków. Na działce znajduje się drugi budynek w stanie do generalnego remontu lub wyburzenia oraz zabudowania gospodarcze (komórki). Działka w kształcie prostokąta, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod teren istniejącej i projektowanej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Jako przeznaczenie dopuszczalne - zabudowa pensjonatowa. Działka położona w strefie "A" ochrony uzdrowiskowej wyznaczonej w statucie uzdrowiska Ciechocinek. 

Bezpośrednie sąsiedztwo Szpitala Uzdrowiskowego, Parku Sosnowego i jednocześnie centrum miasta. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się: przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, basen, hala sportowa, lokale usługowe.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości