fbpx
Drukuj ofertę

Toruń Podgórz

ul. Inowrocławska

699 000 PLN

567.83 zł/m2

Działka sprzedaż 1231.00 m2

Numer oferty: CP0849540

Szczegóły

Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Toruń Podgórz
Adres ul. Inowrocławska
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 1231.00 m2
Cena za m2 567.83

Działka budowlana mieszkaniowo usługowa MPZP

Działka budowlana o powierzchni 1 231 m2, położona przy ul. Inowrocławskiej w dzielnicy Podgórz w Toruniu. Dojazd do działki drogą asfaltową. Sieci elektroenergetyczna, telekomunikacyjna oraz gazowa znajdują się przy granicy nieruchomości. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dopuszcza się na niej zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługi.

Lokalizacja
Nieruchomość położona przy ul. Inowrocławskiej w dzielnicy Podgórz w Toruniu. Bezpośrednie sąsiedztwo parku oraz siłowni zewnętrznej. W odległości około 500m od nieruchomości znajduje się Twierdza Toruń - Fort XII im. Władysława Jagiełły. W pobliżu cała niezbędna do codziennego funkcjonowania infrastruktura: bank, restauracje, bary, Szkoła Podstawowa nr 15, przedszkole oraz żłobek, przystanek autobusowy MZK, apteka, salony fryzjerskie, sklepy spożywcze, supermarkety, weterynarz.

Działka
Działka budowlana o powierzchni 1 231 m2 w nieregularnym kształcie, zbliżonym do prostokąta, teren lekko nachylony. Działka częściowo zalesiona. Dojazd do działki drogą asfaltową. Sieci elektroenergetyczna, telekomunikacyjna oraz gazowa znajdują się w przy granicy nieruchomości. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dopuszcza się na niej zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, usługi, zieleń urządzoną, obiekty małej architektury oraz obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej. Obowiązek realizacji zabudowy o maksimum dwóch kondygnacjach nadziemnych lub maksymalnej wysokości - 7 m od poziomu terenu. Nachylenie połaci dachowych nie większe niż 45°. Maksymalna powierzchnia zabudowy budynku w stosunku do powierzchni działki - 30%. Powierzchnia biologicznie czynna nie mniejsza niż 30% powierzchni terenu. Minimalna liczba miejsc do parkowania to 1 miejsce postojowe na 1 mieszkanie, bądź 1 miejsce postojowe na 30 m2 powierzchni usług. Nieruchomość gotowa do wydania.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości