fbpx
Drukuj ofertę

Strużal

182390.00 PLN

130.00 zł/m2

Działka sprzedaż 1403.00 m2

Numer oferty: CP0296392

Szczegóły

Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Strużal
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 1403.00 m2
Cena za m2 130.00

Działka budowlana nad jeziorem

Działka budowlana nad jeziorem z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne we wsi Strużal położonej pomiędzy dwoma jeziorami: jeziorem Chełmżynskim i jeziorem Strużalskim. Doskonałe miejsce na budowę zarówno domu całorocznego jak domku letniskowego. Dojazd do działki drogą polną, 200 metrów od drogi asfaltowej.Ponieważ asfaltowa droga jest ślepa i prowadzi wyłącznie do okolicznych zabudowań jest cicha i mało uczęszczana. Linia wodociągowa i energetyczna znajduje się w drodze przy działce.

Doskonała lokalizacji zaledwie 4 minuty jazdy do Chełmży z pełnym zapleczem handlowo usługowym. Dojazd do centrum Torunia zajmuje 25 minut. Na linii Toruń - Chełmża modernizowana jest aktualnie linia kolejowa, która dodatkowo usprawni komunikację. Powstanie między innymi przystanek Toruń - Jar, zakończenie prac zaplanowane jest w 2022 roku.

Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Ma wymiary 23 na 60 metrów. Dopuszcza się na niej zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub nieuciążliwe usługi i działalność gospodarcza. Dopuszczona jest zabudowy w obrębie terenów o zbliżonym charakterze architektonicznym i zbliżonej kolorystyce obiektów kubaturowych oraz pokrycia dachów. Maksymalna powierzchnia zabudowy to 30% powierzchni działki. Maksymalna wysokość zabudowy to 9,0 m dla budynków mieszkalnych i 5,0 m dla budynków gospodarczych. Maksymalne nachylenie połaci dachowych - 30°- 45° dla budynków mieszkalnych i do 30° dla budynków gospodarczych.

Możliwość finansowania zakupu działki kredytem hipotecznym. Szacunkowa wysokość raty przy wkładzie własnym w wysokości 20% ceny wynosi 1.810 zł na 30 lat. Więcej informacji o możliwości finansowania zakupu otrzymają Państwo po kontakcie z naszym doradcą.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości