fbpx
Drukuj ofertę

Strużal

166790.00 PLN

130.00 zł/m2

Działka sprzedaż 1283.00 m2

Numer oferty: CP0452653

Szczegóły

Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Strużal
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 1283.00 m2
Cena za m2 130.00

Działka budowlana nad jeziorem

Działka budowlana nad jeziorem z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne we wsi Strużal położonej pomiędzy dwoma jeziorami: jeziorem Chełmżynskim  i jeziorem Strużalskim. Doskonałe miejsce na budowę zarówno domu całorocznego jak domku letniskowego. Przedłużeniem drogi dojazdowej jest działka z dostępem do jeziora z linią brzegową i pomostem. Dojazd do działki drogą polną, 200 metrów od drogi asfaltowej. Ponieważ asfaltowa droga jest ślepa i prowadzi wyłącznie do okolicznych zabudowań jest cicha i mało uczęszczana. Linia wodociągowa i energetyczna znajduje się w drodze przy działce.

Doskonała lokalizacji zaledwie 4 minuty jazdy do Chełmży z pełnym zapleczem handlowo usługowym. Dojazd do centrum Torunia zajmuje 25 minut. Na linii Toruń - Chełmża modernizowana jest aktualnie linia kolejowa, która dodatkowo usprawni komunikację. Powstanie między innymi przystanek Toruń - Jar, zakończenie prac zaplanowane jest w 2022 roku.

Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Ma wymiary 32 na 39 metrów. Dopuszcza się na niej zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub nieuciążliwe usługi i działalność gospodarcza. Możliwa budowa dwóch kondygnacji nadziemnych (w tym poddasze użytkowe), zabudowa gospodarcza i garażowa do jednej kondygnacji. Dopuszczona jest realizacja dachów stromych, wielospadowych, pokrytych dachówką ceramiczną lub materiałami dachówkopodobnymi w kolorach grafitowym lub czerwonym. Maksymalna powierzchnia zabudowy to 30% powierzchni działki. Maksymalna wysokość zabudowy to 9,0 m dla budynków mieszkalnych i 5,0 m dla budynków gospodarczych. Maksymalne nachylenie połaci dachowych - 30°- 45° dla budynków mieszkalnych i do 30° dla budynków gospodarczych.

Możliwość finansowania zakupu działki kredytem hipotecznym. Szacunkowa wysokość raty przy wkładzie własnym w wysokości 20% ceny wynosi 1.653 zł na 30 lat. Więcej informacji o możliwości finansowania zakupu otrzymają Państwo po kontakcie z naszym doradcą.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości