fbpx

Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Pluskowęsy

150 750 PLN

250.00 zł/m2

Działka sprzedaż 603.00 m2

Numer oferty: CP0532668

Szczegóły

Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Pluskowęsy
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 603.00 m2
Cena za m2 250.00

Działka nad jeziorem Linia brzegowa

Działka rekreacyjna stanowiąca część powstającego ekskluzywnego kompleksu. Jego sercem będzie odrestaurowany Pałac w Pluskowęsach wraz z okalającym go parkiem, pełniący docelowo funkcję butikowego hotelu. Właściciele działki otrzymają dostęp do całego terenu inwestycji wraz z infrastrukturą stanowiącą wspólny teren. Plan zakłada założenie winnicy, połączonej z ekologicznymi uprawami. W skład kompleksu będzie wchodziło również osiedle willowych domów, część rekreacyjna z boiskami oraz plaża dostępne dla właścicieli nieruchomości i gości hotelu. Dla osób, które nabędą prawa do działki, planowany jest udział w prywatnej plaży z grilowiskiem i pomostem.

Teren, na którym znajduje się działka rekreacyjna, otoczony jest dwoma jeziorami. Od południa granicę wyznacza Jezioro Chełmżyńskie, a od strony północnej Jezioro Pańskie. Działka posiada własną linię brzegową Jeziora Pańskiego. Jest częściowo zadrzewiona. Do miejsca dojechać można drogą polną. Teren ten jest płaski, położony na lekkim wzniesieniu. Dla właścicieli działki przewidziano udział w prywatnej plaży, która będzie dostępna wyłącznie dla nabywców terenu wchodzącego w skład inwestycji. Na plaży powstanie miejsce do grilowania i pomost.

Plan zagospodarowania zakłada budynki wolnostojące o lekkiej konstrukcji, jednokondygnacyjne z poddaszem użytkowym w dachu stromym, bez podpiwniczeń. Nowa zabudowa powinna być utrzymana w charakterze tradycyjnym i odznaczać się wysokimi walorami estetycznymi. Takie wytyczne gwarantują, że działka będzie otoczona piękną i spójną zabudową, współgrającą z otoczeniem. Zgodnie z planem powierzchnia zabudowy może stanowić do 30% powierzchni działki, a powierzchnia biologicznie czynna - minimum 70% powierzchni terenu. Podłączenie wody z istniejącego wodociągu, wytyczane jest na warunkach gestora sieci. Projektowana linia niskiego napięcia ma zapewnić zasilanie w energię elektryczną.

Miejsce cechuje doskonała lokalizacja, bo zaledwie 7 minut drogi od działki znajduje się Chełmża - miejscowość z pełnym zapleczem handlowo usługowym i miejską infrastrukturą. Dojazd do Torunia zajmuje 25 minut. Na linii Toruń - Chełmża modernizowana jest aktualnie linia kolejowa, która dodatkowo usprawni komunikację. Powstanie między innymi przystanek Toruń - Jar, zakończenie prac zaplanowane jest w 2022 roku.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Video

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości