fbpx
Drukuj ofertę

Pluskowęsy

250000.00 PLN

250.00 zł/m2

Działka sprzedaż 1000.00 m2

Numer oferty: CP0364547

Szczegóły

Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Pluskowęsy
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 1000.00 m2
Cena za m2 250.00

Działka rekreacyjna Prywatna plaża 2 jeziora

Działka rekreacyjna stanowiąca część powstającego ekskluzywnego kompleksu. Jego sercem będzie odrestaurowany Pałac w Pluskowęsach wraz z okalającym go parkiem, pełniący docelowo funkcję butikowego hotelu. Właściciele działki otrzymają dostęp do całego terenu inwestycji wraz z infrastrukturą stanowiącą wspólny teren. Plan zakłada założenie winnicy, połączonej z ekologicznymi uprawami. W skład kompleksu będzie wchodziło również osiedle willowych domów, część rekreacyjna z boiskami oraz plaża dostępne dla właścicieli nieruchomości i gości hotelu. Dla osób, które nabędą prawa do działki, planowany jest udział w prywatnej plaży z grilowiskiem i pomostem.

Teren, na którym znajduje się działka rekreacyjna, otoczony jest dwoma jeziorami. Od południa granicę wyznacza Jezioro Chełmżyńskie, a od strony północnej Jezioro Pańskie. Nie jest zadrzewiona. Do miejsca dojechać można drogą polną. Teren ten jest płaski, położony na lekkim wzniesieniu. Dla właścicieli działki przewidziano udział w prywatnej plaży, która będzie dostępna wyłącznie dla nabywców terenu wchodzącego w skład inwestycji. Na plaży powstanie miejsce do grilowania i pomost.

Plan zagospodarowania zakłada budynki wolnostojące o lekkiej konstrukcji, jednokondygnacyjne z poddaszem użytkowym w dachu stromym, bez podpiwniczeń. Nowa zabudowa powinna być utrzymana w charakterze tradycyjnym i odznaczać się wysokimi walorami estetycznymi. Takie wytyczne gwarantują, że działka będzie otoczona piękną i spójną zabudową, współgrającą z otoczeniem. Zgodnie z planem powierzchnia zabudowy może stanowić do 30% powierzchni działki, a powierzchnia biologicznie czynna - minimum 70% powierzchni terenu. Podłączenie wody z istniejącego wodociągu, wytyczane jest na warunkach gestora sieci. Projektowana linia niskiego napięcia ma zapewnić zasilanie w energię elektryczną.

Miejsce cechuje doskonała lokalizacja, bo zaledwie 7 minut drogi od działki znajduje się Chełmża - miejscowość z pełnym zapleczem handlowo usługowym i miejską infrastrukturą. Dojazd do Torunia zajmuje 25 minut. Na linii Toruń - Chełmża modernizowana jest aktualnie linia kolejowa, która dodatkowo usprawni komunikację. Powstanie między innymi przystanek Toruń - Jar, zakończenie prac zaplanowane jest w 2022 roku.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości