fbpx

Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Czarne Błoto

ul. Wierzbowa

799 000 PLN

4492.80 zł/m2

Dom sprzedaż 177.84 m2 Pokoje: 5 Rok: 2022

Numer oferty: CP0489677

Szczegóły

Typ nieruchomości Dom
Lokalizacja Czarne Błoto
Adres ul. Wierzbowa
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 177.84 m2
Liczba pokoi 5
Rok budowy 2022
Cena za m2 4492.80

Gotowy dom z pompą ciepła Dużo zieleni

Pięciopokojowy dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku. Znajduje się w miejscowości Czarne Błoto w cichej, spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie lasu. Dojazd do działki drogą utwardzoną, ślepa ulica zapewniająca spokój. Nieruchomość wybudowana z wysokiej jakości materiałów w podwyższonym standardzie deweloperskim.

Lokalizacja
Dom znajduje się w miejscowości Czarne Błoto w odległości około pięciu kilometrów od granic administracyjnych Torunia. Cicha, spokojna okolica - nieruchomość położona na końcu ślepej ulicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z dala od jakiegokolwiek zgiełku. Niezbędna do codziennego funkcjonowania infrastruktura w odległości kilku kilometrów od nieruchomości: restauracje, Szkoły Podstawowe w Górsku oraz Przysieku, przedszkole dwujęzyczne, apteka, gabinet stomatologiczny, salony fryzjerskie, sklepy spożywcze, supermarkety, weterynarz.

Budynek
Dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany na płycie fundamentowej z wysokiej jakości materiałów (porotherm) w 2022 roku według projektu "Dom w klematisach 20 (B)". Dach pokryty dachówką betonową, ocieplony pianą pur. Wysokiej jakości trzyszybowe okna PCV. Ogrzewanie poprzez pompę ciepła Atlantic 8 KW oraz ogrzewanie podłogowe. Dom docieplany jest styropianem o grubości 20cm. W każdym pokoju znajdują się termostaty do regulowania ogrzewania podłogowego. Istnieje możliwość umieszczenia w salonie kominka oraz instalacji modułu obsługi zdalnej do pompy ciepła. Dostępne media: woda miejska, szambo, prąd. Przed posesją wyłożona jest kostką o powierzchni 74m2. Dojazd do działki drogą utwardzoną.

Standard i wykończenie
Dom o powierzchni użytkowej 153,55 m2 składa się z: salonu z jadalnią oraz kuchnią o bardzo dobrym doświetleniu, czterech pokoi, dwóch łazienek, z czego w większej znajduje się okno, dwóch balkonów, tarasu, wiatrołapu, holu, pomieszczenia gospodarczego, garażu oraz strychu. W każdym pokoju na piętrze znajdują się wyjścia na balkony. Brama garażowa firmy WIŚNIOWSKI otwierana automatycznie. Nieruchomość doświetlona od strony zachodniej, północnej i wschodniej. Część dzienna doświetlona od strony zachodniej oraz północnej. Drzwi antywłamaniowe. Przygotowane są również kasety na rolety antywłamaniowe.

Działka
Działka wysiana trawą o powierzchni 685 m2 ogrodzona z każdej strony ogrodzeniem metalowym.  Automatyczna, metalowa brama wjazdowa firmy DARRO. Teren płaski, działka o prostokątnym kształcie.  Przygotowana została instalacja do oświetlenia ogrodu oraz został wykonany drenaż.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości