fbpx
Drukuj ofertę

Poznań Winiary

ul. gen. Stanisława Maczka

259 000 PLN

9220.36 zł/m2

Mieszkanie sprzedaż 28.09 m2 Pokoje: 1 Rok: 1985

Numer oferty: CP0837573

Szczegóły

Typ nieruchomości Mieszkanie
Lokalizacja Poznań Winiary
Adres ul. gen. Stanisława Maczka
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 28.09 m2
Liczba pokoi 1
Rok budowy 1985
Piętro 9
Cena za m2 9220.36

Kawalerka inwestycyjna Wyposażona pod wynajem

Duża kawalerka w dzielnicy Winiary w Poznaniu przy ulicy Maczka 18. Jednopoziomowe mieszkanie składa się z: dużego salonu (19 m2), oddzielnej kuchni (4,27 m2), łazienki (2,6 m2), korytarza (2,22 m2). W pomieszczeniach okna PCV. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Ciepła woda z piecyka gazowego. W przyszłym roku planowane podłączenie pod miejską sieć ciepłej wody. Miesięczny czynsz administracyjny wynosi 361 zł. Mieszkanie jest wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty pod wynajem. Układ mieszkania pozwala na zmianę rozkładu na 2 pokoje. Termin wydania od zaraz.

Standard wykończenia: ściany - tynk, tapety; w kuchni i w łazience glazura starszego typu; podłogi - linoleum. Łazienka z wanną. Oddzielna kuchnia z kuchenką gazową i piecykiem gazowym. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Z salonu wyjście na balkon. Lokal bardzo jasny i słoneczny. Wystawa okien na stronę wschodnią. Drzwi zewnętrzne starszego typu.

Do lokalu przynależy: piwnica (2,33 m2) oraz balkon.

Mieszkanie znajduje się na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku, powstałego w 1985 roku. Budynek usytuowany w kameralnej zabudowie w cichej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Wokół dużo terenów zielonych. Prężnie działająca Spółdzielnia Mieszkaniowa Jeżyce. Budynek jest docieplony. Miejsca parkingowe ogólnodostępne. Przy budynku duży i zadbany plac zabaw.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości