fbpx
Drukuj ofertę

Jesionka

229 000 PLN

33.68 zł/m2

Działka sprzedaż 6800.00 m2

Numer oferty: CP0680357

Szczegóły

Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Jesionka
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 6800.00 m2
Cena za m2 33.68

Warunki zabudowy i możliwość podziału

Duża działka rolna o powierzchni 6800 m2 z niezależnym dojazdem z dwóch stron oraz możliwością podziału na 3 lub 4 mniejsze działki poprzez wydzielenie drogi wewnętrznej, położona w miejscowości Ciechocin - Jesionka. Działka położona w sąsiedztwie lasu, w cichej, spokojnej okolicy. Dojazd do działki drogą nieutwardzoną. Wydane warunki zabudowy pozwalające na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Wodociąg znajduje się w drodze przy granicy nieruchomości.

Lokalizacja
Nieruchomość położona w miejscowości Ciechocin - Jesionka, w odległości około 17 km od granic administracyjnych Torunia i 19 km od granic Golubia Dobrzynia. Działka w bliskim sąsiedztwie lasu. W odległości 2 kilometrów od nieruchomości, znajduje się niezbędna do codziennego funkcjonowania infrastruktura: szkoła podstawowa, sklepy spożywcze, markety, pawilon handlowy, apteka, bank, bar.

Działka
Działka rolna o powierzchni 6800 m2 w kształcie trapezu, teren płaski, brak zalesienia. Dojazd do działki z dwóch stron, drogą nieutwardzoną. Wodociąg znajduje się w drodze przy granicy nieruchomości. Wydane warunki zabudowy pozwalające na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Dopuszczalna wysokość budynku do 7 m. Budynek do 2 kondygnacji nadziemnych, w tym poddasze użytkowe. Maksymalna szerokość elewacji frontowej budynku, to 14,2 m. Dach dwuspadowy o kącie nachylenia połaci do 45°. Maksymalna powierzchnia zabudowy budynku w stosunku do powierzchni działki - do 0,0391. Powierzchnia biologicznie czynna nie mniejsza niż 80% powierzchni terenu. Nieruchomość gotowa do wydania.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości