fbpx
Drukuj ofertę

Toruń Podgórz

ul. Inowrocławska

890 000 PLN

8476.19 zł/m2

Dom sprzedaż 105.00 m2 Pokoje: 5 Rok: 1900

Numer oferty: CP0962935

Szczegóły

Typ nieruchomości Dom
Lokalizacja Toruń Podgórz
Adres ul. Inowrocławska
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 105.00 m2
Liczba pokoi 5
Rok budowy 1900
Cena za m2 8476.19

Willa do remontu na pięknej działce

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 105 m2, w stanie surowym, przygotowany do generalnego remontu. Znajduje się w dzielnicy Podgórz w Toruniu. Nieruchomość położona w pobliżu całej niezbędnej do codziennego funkcjonowania infrastruktury. Dojazd do działki drogą asfaltową.

Lokalizacja
Dom znajduje się przy ul. Inowrocławskiej w dzielnicy Podgórz w Toruniu.  Niedaleko działki znajduje się siłownia zewnętrzna i park. W odległości około 500m od nieruchomości znajduje się Twierdza Toruń - Fort XII im. Władysława Jagiełły. W pobliżu cała niezbędna do codziennego funkcjonowania infrastruktura: bank, restauracje, bary, Szkoła Podstawowa nr 15, przedszkole oraz żłobek, przystanek autobusowy MZK,  apteka, salony fryzjerskie, sklepy spożywcze, supermarkety, weterynarz.

Budynek
Dom piętrowy o powierzchni użytkowej 105 m2, wybudowany z cegły około 1900 roku. Nieruchomość w stanie surowym, przygotowana do generalnego remontu. Dach pokryty dachówką ceramiczną. Okna w nieruchomości są drewniane, natomiast na piętrze zostały wymienione na nowe, również drewniane. Ogrzewanie gazowe. Nieruchomość częściowo podpiwniczona. Dostępne media: woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz. Dojazd do działki drogą asfaltową.

Standard i wykończenie
W domu zostały wyburzone ściany działowe wewnętrzne. Budynek został wzmocniony konstrukcją żelbetową. Wnętrze do własnej aranżacji. Nieruchomość doświetlona od strony południowej, zachodniej oraz północnej.

Działka
Działka o powierzchni 875 m2 ogrodzona z frontu ogrodzeniem murowanym, wypełnionym drewnem, od pozostałych stron ogrodzenie betonowe oraz metalowe. Działka o nieregularnym kształcie.  Na działce znajdują się liczne drzewa oraz krzewy, a jedno z drzew jest pomnikiem przyrody.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości