fbpx

Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Toruń Stare Miasto

ul. Rybaki

2 440 000 PLN

8683.27 zł/m2

Komercyjny sprzedaż 281.00 m2 Pokoje: 10 Rok: 1926

Numer oferty: CP0997243

Szczegóły

Typ nieruchomości Komercyjny
Lokalizacja Toruń Stare Miasto
Adres ul. Rybaki
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 281.00 m2
Liczba pokoi 10
Rok budowy 1926
Cena za m2 8683.27

Willa pod działalność gospodarczą 250m od Starówki

Wolnostojąca willa biurowo-usługowa wykończona i gotowa do użytkowania na obrzeżach Starego Miasta w Toruniu. Nieruchomość położona zaledwie 250m od Toruńskiej Starówki, Bulwaru Filadelfijskiego oraz Wisły. Budynek dwukondygnacyjny - parter aktualnie zagospodarowany na część mieszkalną, która ze względu na korzystny układ pomieszczeń sprawdzi się również jako część usługowa, piętro wykorzystywane jako część biurowo-usługowa. Dom przestronny, wykończony materiałami wysokiej jakości. Prywatny podjazd wyłożony kostką granitową z możliwością zaparkowania trzech samochodów oraz działka o powierzchni 419 m2. 

Część mieszkalna budynku składa się z: dużego salonu połączonego z jadalnią i  aneksem kuchennym, pięciu pokoi, pomieszczenia socjalnego, łazienki, korytarza, pomieszczenia technicznego, patio - które znajduje się powyżej poziomu ulicy, kotłowni oraz klatki schodowej o łącznej powierzchni 160,3 m2.
Część biurowo-usługowa składa się z: czterech dużych pokoi, dwóch łazienek, kuchni oraz korytarza o łącznej powierzchni 120,7 m2. Powierzchnia użytkowa całej nieruchomości wynosi 281 m2. Termin wydania nieruchomości do uzgodnienia.

Budynek w 2014 roku przeszedł modernizację, został przebudowany i docieplony. Dach wyremontowany, pokryty dachówką ceramicznąOgrzewanie gazowe - piec własny w budynku. Podłączenie do kanalizacji miejskiej. W każdym pomieszczeniu rozprowadzona jest wentylacja. Nieruchomość utrzymana jest w doskonałym stanie.

Ogrodzenie z frontu murowane. Wjazd wyłożony kostką granitową. Możliwość zaparkowania trzech aut na posesji. Dodatkowe miejsca parkingowe wzdłuż ulicy przed budynkiem. 

Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie Starówki, Wisły, Parku Bydgoskiego oraz Bulwaru Filadelfijskiego. W otoczeniu inne domy wolnostojące, hotel Ibis, liczna zieleń oraz powstająca luksusowa inwestycja "Biały Port". Dojazd do posesji drogą asfaltową. W bliskim sąsiedztwie cała niezbędna do codziennego funkcjonowania infrastruktura.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości