fbpx

EstiCRM

Otrzymaj zniżkę 10% na abonament EstiCRM przez rok! Wystarczy, że podczas rejestracji konta wpiszesz kod 525305 i powiadomisz nas o tym mailowo biuro@centrumposrednika.pl Konto EstiCRM możesz założyć tutaj: https://przetestuj.esticrm.pl/nowe-konto

EstiCRM jest nowoczesnym oprogramowaniem dla biur i agencji nieruchomości. Zbudowany został w oparciu o najnowsze trendy i technologie, dzięki czemu jest łatwy w obsłudze i szybki w działaniu. Możesz na nim pracować z każdego miejsca na ziemi z dostępem do internetu, na komputerze, laptopie jak i telefonie komórkowym.

Aplikacja w łatwy i przejrzysty sposób umożliwia zarządzanie ofertami, klientami i pracownikami. EstiCRM zapewnia szybki i stabilny eksport ofert na portale nieruchomości. Ponadto oferuje firmową stronę WWW, pocztę oraz hosting – wszystkie narzędzia do prowadzenia nowoczesnego biura nieruchomości w jednym miejscu.

Zarządzanie relacjami z klientem

Jeden klient może mieć wiele potrzeb. W EstiCRM klient może być właścicielem oferty lub nabywcą, może być zainteresowany kredytem. W jednym miejscu możesz kontrolować całą historię jego realizacji, niezależnie od tego z jakich usług korzysta. Program przypomni też o każdym z tych klientów. Automatyczne powiadomienia wysyłane są z taką częstotliwością, jaką sobie ustalisz. Inną dla klienta pilnego, inną dla niepilnego. Przeszukiwanie bazy ofert dla nabywcy stanie się dla Ciebie proste i przyjemne. Z kolei właściciel nieruchomości może liczyć na szczegółowy raport z obsługi jego oferty.

Zarządzanie ofertami

EstiCRM pozwala w prosty sposób stworzyć rozbudowany opis każdej nieruchomości. Dzięki nowoczesnej wyszukiwarce dotarcie do konkretnej oferty zajmuje mniej niż 5 sekund, a kojarzenie z nią potencjalnych nabywców trwa jeszcze krócej. Dodatkowo system przypomina o konieczności kontaktu z właścicielem i daje możliwość skomponowania dla niego kompleksowego raportu z obsługi oferty. Zakończone transakcją, wycofane lub zawieszone oferty nigdy nie znikną z systemu, dzięki czemu zbudujesz wiarygodną historię działalności sprzedażowej Twojego biura.

Szybki i stabilny eksport ofert na portale nieruchomości

EstiCRM oferuje automatyczne eksporty na wszystkie popularne portale nieruchomości takie jak Gratka.pl, Otodom.pl, portale Grupy Melog (Oferty.net, Morizon.pl itd.) i wiele innych. Oferty wysyła nawet już po 10 minutach od ich aktywacji w programie.

Nowoczesny kalendarz

EstiCRM posiada intuicyjny terminarz, zintegrowany z bazą klientów i ofert. Dzięki temu planowanie dnia pracy i kontrola działań są łatwiejsza. Statusy zdarzeń pozwalają kontrolować działania konkretnego użytkownika, jak i całego zespołu. Każde wydarzenie możesz powiązać bezpośrednio z ofertą lub klientem. Ułatwia to bieżące planowanie, śledzenie historii realizacji oraz pozwala na skomponowanie klientom wyczerpujących informacji o postępach.

Zarządzanie zespołem

EstiCRM to narzędzie, które pomaga w utrzymaniu regularnego, wysokiego poziomu obsługi klienta. Aplikacja dostarcza zestaw informacji o pracy każdego agenta. Dzięki tym informacjom właściciel biura wie kto najlepiej dba o klientów, ale także kto nie do końca wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków. EstiCRM pomaga w utrzymaniu bliskiej relacji i ciągłego kontaktu z klientami.

Transakcje i faktury

EstiCRM gromadzi informacje o transakcjach i fakturach w jednym miejscu. Pozwala to precyzyjnie śledzić skuteczność sprzedaży biura. W razie potrzeby historia faktur pozwoli na wygenerowanie lub odtworzenie odpowiedniego dokumentu w dowolnym czasie. Prowizja na fakturze zostanie wyliczona automatycznie na podstawie ceny i prowizji wpisanej w ofercie.

Statystyki i raporty

EstiCRM ułatwia raportowania i śledzenie wyników w firmie. Zaawansowany moduł statystyk umożliwia analizę wielu użytecznych parametrów związanych z transakcjami i płatnościami. Wszystkie wykresy i raporty są przejrzyste i czytelne. Podstawowe zestawienia są bardzo przystępne i nie wymagają czasu na ich analizę.

Źródło: www.esticrm.pl

Wszystkie programy CRM dla biur nieruchomości znajdziesz tutaj.