fbpx

Grafiki do Social Media (Facebook, Instagram) od 100 zł netto

Niezależnie od tego czy potrzebujesz uzupełnienia swoich social mediów, czy po prostu pojedynczej grafiki do reklamowego posta, ta usługa jest właśnie dla Ciebie! Podkreśl charakter swojej marki, wyróżnij się i nadaj jej profesjonalizmu.

Co może zawierać grafika? Przedstawienie Twoich pracowników, usługi Twojego biura, infografiki, szablon do ofert, zdjęcie w tle Facebook, miniaturkę Instagrama, czy grafiki do Google. A także wiele, wiele innych! Z chęcią pomożemy Ci dobrać je do profilu i potrzeb Twojej agencji.

Nie mam identyfikacji graficznej swojej firmy

Jeżeli nie posiadasz logo czy wybranych kolorów dla swojej firmy stworzymy podstawową wersję projektu. Zaproponujemy Ci identyfikację graficzną, którą później możemy wspólnie rozwinąć w innych materiałach marketingowych dla Twojego biura nieruchomości.

Mam identyfikację graficzną biura

Prześlij do nas księgę znaku lub pojedyncze elementy, które posiadasz. Jeżeli chcesz odświeżyć projekt, również nam go prześlij i wskaż, co chcesz zostawić, a co planujesz zmienić. Stworzymy realizacje pasującą do brandu Twojej firmy.

Jak wygląda realizacja?

  1. Wysyłasz do nas wiadomość w formularzu z informacją o chęci wykonania projektu.
  2. Kontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo, prosimy o ewentualne dosłanie materiałów lub pomysłów. Wspólnie ustalamy co dokładnie ma się znaleźć na projekcie.
  3. Po akceptacji kosztów przystępujemy do realizacji. W ciągu 1-2 dni roboczych przesyłam Ci wstępną propozycję.
  4. Jeżeli akceptujesz projekt to przesyłamy go do Ciebie lub odsyłamy do druku. Jeżeli potrzebujesz poprawek, konsultujemy się i je wprowadzamy.
  5. Jeżeli jesteś stałym klientem Centrum Pośrednika realizacja zostanie doliczona do comiesięcznej faktury. Jeżeli to jednorazowa usługa prześlemy Ci proformę do opłacenia.