fbpx

Jak oznaczyć dzień otwarty na portalach ogłoszeniowych?

Dzień otwarty to z pewnością jeden z najskuteczniejszych sposobów wsparcia sprzedaży nieruchomości. Ta interaktywna forma przedstawienia potencjalnym klientom ich wymarzonego domu od wielu lat spełnia swoje zadania. Wraz z prezentacją nieruchomości organizowany jest poczęstunek, a nawet drobne przyjęcie – takie wydarzenie wymaga odpowiedniego przygotowania, więcej o tym dowiesz się w tym artykule. W celu zwiększenia zainteresowania wydarzeniem oraz promocji nieruchomości, warto dodać jej ofertę, wraz z informacją o zbliżającym się dniu otwartym na portalu ogłoszeniowym. Wiele portali posiada specjalne oznaczenie dnia otwartego, a dzięki temu większa ilość potencjalnych klientów weźmie w nim udział. W tym artykule dowiesz się jak oznaczyć dzień otwarty na portalach ogłoszeniowych.

Otodom

Portal Otodom na etapie publikacji oferty lub jej edycji, daje możliwość oznaczenia zbliżającego się dnia otwartego nieruchomości. Wtedy należy wybrać dzień oraz godziny trwania wydarzenia, które podświetlają się na pomarańczowo.

Jak oznaczyć dzień otwarty na portalach ogłoszeniowych?

Informacja o dniu otwartym będzie widoczna pod zdjęciem ogłoszenia w widocznej, zielonej ramce. Co istotne, oznaczenie o wydarzeniu pojawi się na tydzień przed jego planowaną datą.

Jak oznaczyć dzień otwarty na portalach ogłoszeniowych?

Dodatkowo portal pozwala na filtrowanie ogłoszeń nieruchomości, które oznaczone są zbliżającym się dniem otwartym.

Nieruchomosci-online

Jeśli organizujesz prezentacje nieruchomości, możesz to ogłosić także w Nieruchomosci-online.pl. Po zaznaczeniu opcji ,,Oferta na wyłączność” (pojawi się ona na etapie edycji danych ogłoszenia), będzie możliwe ustalenie terminu i zakresu godzinowego wydarzenia.

Jak oznaczyć dzień otwarty na portalach ogłoszeniowych?

Pod zdjęciem ogłoszenia pojawi się przykuwająca wzrok, zielona ramka, w której zawarta będzie informacja o dniu pokazowym oraz jego dokładnej dacie.

Jak oznaczyć dzień otwarty na portalach ogłoszeniowych?

O wydarzeniu dowiedzieć się można również klikając w ogłoszenie, wówczas w oczy rzuca się grafika umieszczona w informacjach dotyczących nieruchomości, która mówi o dniu otwartym.

Trojmiasto.pl

Portal, pomimo braku możliwości oznaczenia oferty, przychodzi z innym, ciekawym rozwiązaniem, które z pewnością zwraca uwagę odbiorców. Trojmiasto.pl dysponuje zakładką kalendarzu imprez, która informuje o wydarzeniach na terenie Trójmiasta. To właśnie tam można dodać ogłoszenie o dniu otwartym nieruchomości, jego termin, miejsce, godzinę oraz zdjęcia przykuwające uwagę. Takie ogłoszenie zobaczy każdy zainteresowany wydarzeniami w tej okolicy.

Domiporta

Portal może zawrzeć informację mówiącą o dniach otwartych na inwestycji.

Morizon-gratka

Na obecną chwilę portal nie posiada możliwości dodania oznaczenia dnia otwartego nieruchomości.

Sprawdź więcej artykułów tutaj.