fbpx

System MLS ASGAL

MLS ASGAL to ogólnopolski system wymiany ofert na wyłączność. Powstał przy współpracy firm ASARI  i Galactica, które tworzą rozwiązania IT dla branży nieruchomości. Jego ideą jest połączenie pośredników z całego kraju i danie im szansy na rozwój współpracy poprzez wspólne realizowanie transakcji. MLS ASGAL obecnie zawiera kilkanaście tysięcy ofert, a ich liczba stale rośnie.

Dużym atutem MLS ASGAL jest rozwój lokalnej i ponadregionalnej współpracy biur nieruchomości. Jednocześnie system nie wymusza żadnych warunków współpracy między nimi, a jedynie pozwala łączyć siły w sprzedaży. Daje to dużą elastyczność, co do wypracowania warunków ostatecznej współpracy i swobodę poruszania się na rynku.

Za sprawą MLS ASGAL pośrednicy otrzymują możliwość przeglądania ogłoszeń, które zostały dodane przez użytkowników ASARI CRM oraz Galactica Virgo 2.0. Sprawia to, że każde biuro znacznie poszerza swoją bazę ofert, zwiększając szanse sprzedaży. Jest to tym łatwiejsze dzięki funkcjom MLS ASGAL, które poprawiają efektywność obsługi klienta. System jest wyposażony w zaawansowane narzędzie filtrowania, dlatego można znaleźć nieruchomość o parametrach, których klient pożąda. Co ważne MLS ASGAL zawiera jedynie aktualne i wiarygodne oferty sprzedaży. Dzięki temu można pracować na rzeczywistych nieruchomościach i poszukiwać swojej szansy zysku. MLS ASGAL jest także idealnym narzędziem do promowania ogłoszeń, a będące jego częścią biuro nieruchomości zyskuje dodatkowy kanał informowania o swojej ofercie. 

Więcej informacji o największym w Polsce systemie MLS ASGAL znajdziesz na stronie asaricrm.com https://asaricrm.com/program-dla-biur-nieruchomosci/system-mls

Sprawdź inne systemy MLS dla biur nieruchomości dostępne w Polsce tutaj.