Bolszewo ul. Sienkiewicza - dom bliźniak

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 130 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Bolszewo , Henryka Sienkiewicza
  • Rok budowy : 1985
  • Liczba kondygnacji: 1
  • Numer oferty : CP8775803
  • Cena za m2 : 5223.08 PLN

Na sprzedaż dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej oraz budynek gospodarczy położony w Bolszewie, k. Wejherowa, przy ulicy Sienkiewicza.  

BUDYNEK MIESZKALNY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ

Budynek został oddany do użytku w 1985 roku, położony jest na działce o powierzchni 396 m2. Jest całkowicie podpiwniczony, posiada dwie kondygnacje nadziemne, wybudowany został z białego pustaka, ławy i stropy betonowe, stropodach płaski kryty papą.

W 2019 roku budynek został docieplony (wraz z termoizolacją dachu), wykonana została nowa elewacja, w kolorystyce biało brązowej. Zostało też odnowione ogrodzenie oraz w 2020 r. zagospodarowany w bardzo minimalistyczny sposób ogród. Na zewnątrz budynku wykonano oświetlenie LED z czujnikami ruchu.

Budynek wewnątrz został generalnie wyremontowany na przełomie 2018/2019 roku. Posiada wymienione wszystkie instalacje elektryczne i wod.kan.-gaz. Okna PCV 3-szybowe, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, na podłogach deska barlinecka jesionowa, w łazienkach glazura i terakota, schody, balustrady i parapety jesionowe, na ścianach gładzie.

Układ domu:

Parter:
- salon (31 m2),
- kuchnia (6,8 m2), 
- łazienka (3,5 m2),
- przedpokój (7,30 m2)
- pralnia (3,4 m2),
- wiatrołap (4,8 m2)

Z kuchni jest możliwość zamontowania schodów prowadzących do ogródka lub dobudowania tarasu. Wystawa okien salonu od strony południowo zachodniej

Piętro:

- sypialnia (15,70 m2),
- pokój (11,50 m2),
- pokój (11,2 m2),
- gabinet (8,2 m2),
- łazienka (3,5 m2),
- przedpokój (4,80 m2)

Z gabinetu jest wyjście na balkon o powierzchni ok 2m2.  

W piwnicy znajdują się pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownia.

Dom ogrzewany jest piecem gazowym z zamkniętą komorą spalania. Alternatywnie można korzystać z pieca na paliwo stałe oraz kocioł na wodę o pojemności 300 L. 

Wyposażenie domu do uzgodnienia, termin wydania również. 

BUDYNEK GOSPODARCZY Z FUNKCJĄ MIESZKALNĄ 

Na działce, za domem w zabudowie bliźniaczej położony jest budynek gospodarczy, podpiwniczony, dwukondygnacyjny, o powierzchni użytkowej ok. 70 m2

Budynek został przystosowany pod cele mieszkaniowe, był przez wiele lat wynajmowany. Posiada podliczniki prądu i wody oraz niezależny piec na opał stały. W bryle budynku mieści się garaż jednostanowiskowy wraz z kanałem. 

Obecnie pełni funkcję budynku gospodarczego, sprawdzi się dla osób prowadzących działalność. 

Zapraszam na prezentację.