fbpx

Lex Secure – opieka prawna

Rozwiązania zastosowane przez Lex Secure, pozwoliły wprowadzić na polski rynek kompleksową i profesjonalną usługę prawną, polegającą na udzielaniu opinii prawnych, odpowiedzi na pytania prawne oraz przygotowywaniu dokumentów.

Nasza usługa skierowana jest nie tylko do firm, ale także dla Polaków nie prowadzących własnej działalności gospodarczej.

Zespół profesjonalnych prawników, z którymi współpracuje Lex Secure, w roku 2020 przekroczył liczbę 120 radców prawnych i adwokatów oraz stale się rozwija w ramach Ogólnopolskiej Sieci Opieki Prawnej, zorganizowanej dla naszych Klientów.

Kancelaria – usługi prawne online

Lex Secure powstało w 1989 roku, a zespół firmy od początku tworzą adwokaci i radcy prawni specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa oraz posiadający ogromne doświadczenie w reprezentacji klientów. Dostrzegając nowe perspektywy wspierania naszych klientów, po wielu latach działalności typowo doradczej zdecydowaliśmy się na transformację. Pierwsze kroki wykonaliśmy już w 2007 roku, ale prawdziwy przełom nadszedł w roku 2011, od kiedy pełnimy rolę tak zwanego Operatora Prawnego. W ramach tego modelu funkcjonowania świadczymy usługi opieki prawnej za pośrednictwem 24h Infolinii prawnej i internetowej Strefy Klienta. Dla wsparcia tych działań stworzyliśmy również Ogólnopolską Sieć Opieki Prawnej Lex Secure, którą stale rozwijamy. W jej skład wchodzą renomowane kancelarie adwokackie i radcowskie współpracujące z nami jako rekomendowani prawnicy.

Pionierzy w Polsce

Nasza infolinia była pierwszą w Polsce w pełni profesjonalną infolinią prawną i jest obsługiwana wyłącznie przez prawników. Wraz z nią został uruchomiony system informatyczny, dzięki któremu zarządzamy procedurami obsługi przez prawników. Nasze autorskie rozwiązania minimalizują ryzyko pojawienia się błędów, a cały proces przygotowania porady prawnej nadzorują adwokaci i radcy z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie działamy w trybie 24 godzin na dobę przez 365 dni w roku. Codziennie odpowiadamy na setki pytań prawnych z każdej dziedziny prawa polskiego, a liczba zleceń stale się zwiększa. W trakcie dotychczasowej praktyki zgromadziliśmy potężną bazę wiedzy, która rozwija się z każdą udzieloną opinią prawną.

źródło: https://lexsecure.pl/