fbpx

Projekt wizytówki od 50 zł netto

Wizytówki to podstawa wszelkich relacji zawodowych. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie spotkanie biznesowe, w czasie którego poznające się osoby się nimi nie wymieniają. Zaprojektuj i wydrukuj je w Centrum Pośrednika.

Nie mam identyfikacji graficznej swojej firmy

Jeżeli nie posiadasz logo czy wybranych kolorów dla swojej firmy stworzymy podstawową wersję projektu. Zaproponujemy Ci identyfikację graficzną, którą później możemy wspólnie rozwinąć w innych materiałach marketingowych dla Twojego biura nieruchomości.

Mam identyfikację graficzną biura

Prześlij do nas księgę znaku lub pojedyncze elementy, które posiadasz. Jeżeli chcesz odświeżyć projekt, również nam go prześlij i wskaż co chcesz zostawić a co planujesz zmienić. Stworzymy realizacje pasującą do brandu Twojego firmy.

Jak wygląda realizacja?

  1. Wysyłasz do nas wiadomość w formularzu z informacją o chęci wykonania projektu.
  2. Kontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo, prosimy o ewentualne dosłanie materiałów lub pomysłów.
  3. Po akceptacji kosztów przystępujemy do realizacji. W ciągu 1-2 dni roboczych przesyłam Ci wstępną propozycję.
  4. Jeżeli akceptujesz projekt to przesyłamy go do Ciebie lub odsyłamy do druku. Jeżeli potrzebujesz poprawek, konsultujemy się i je wprowadzamy.
  5. Jeżeli jesteś stałym klientem Centrum Pośrednika realizacja zostanie doliczona do comiesięcznej faktury. Jeżeli to jednorazowa usługa prześlemy Ci proformę do opłacenia.

Zobacz ceny wydruku. Dostępne są także wydruki niestandardowych formatów, tłoczone, wypukłe, z foliami i wiele innych. Jeżeli szukasz wydruku wizytówek niestandardowych napisz do nas.

Projekt wizytówki, rzut z góry I
Projekt wizytówki, bok, I
Projekt wizytówki, rzut z góry II
Projekt wizytówki, bok, III
Projekt wizytówki, rzut z góry III
Projekt wizytówki, bok, III