fbpx

Promocja ofert nieruchomości na portalach ogłoszeniowych

Promocja ofert nieruchomości na portalach ogłoszeniowych wydaje się bardzo skomplikowana i często nie wiesz, na co się zdecydować? Wiemy, że jest to kwestia zajmująca oraz że widoczność Twojej oferty na portalu jest dla Ciebie ogromnie ważna. Dlatego zebrałam dla Ciebie rodzaje promocji na portalach ogłoszeniowych w jednym miejscu!

Otodom

 • Promocja ogłoszenia na OLX -> 24,99 zł netto/za 30 dni
 • Podbicie -> 16,99 zł netto

Korzystając z podbicia, sam decydujesz kiedy Twoje ogłoszenie ma trafić na szczyt listy

 • Megapodbicie -> 47,99 zł netto

Megapodbicie to promowanie, które sprawia, że Twoje ogłoszenie trafia na szczyt listy ogłoszeń kolejno: 1, 3 i 5 dnia od uruchomienia oraz zapewnia trzykrotnie lepszą widoczność ogłoszenia.

 • TOP – początek listy -> 9,99 zł netto/za 1 dzień

Twoje ogłoszenie znajdzie się w specjalnej sekcji ponad listą wyszukiwania w danej miejscowości.

 • Strona główna -> 59,99 zł netto/za 1 dzień, 299,99 zł netto/za 7 dni, 499,99 zł netto/za 15 dni

Daje nawet kilkadziesiąt razy więcej wyświetleń. To skuteczna forma promocji dla wyjątkowych ogłoszeń z bardzo atrakcyjnymi zdjęciami.

Więcej informacji tutaj.

OLX

Do wyboru masz 3 pakiety promowania.

Pakiet Mini -> 27,63 zł netto/za 3 dni

Pakiet Midi -> 74,79 zł netto/za 7 dni

Pakiet Maxi -> 151,21 zł netto/za 30 dni

Wyróżnienie 

Polega na rotacyjnym wyświetlaniu ogłoszenia na liście Ogłoszeń w danej kategorii oraz umieszczeniu ogłoszenia ze specjalnym oznaczeniem promocyjnym, mającym na celu zapewnić, że ogłoszenie jest odpowiednio wyeksponowane i budzi większe zainteresowanie.

34,14 zł netto/za 7 dni

72,35 zł netto/za 30 dni

Odświeżenie

Polega na zmianie pozycji ogłoszenia na liście Ogłoszeń, mającego na celu zaprezentowanie oferty większej ilości potencjalnie zainteresowanych użytkowników – odświeżone ogłoszenie będzie prezentowane wyżej niż te niekorzystające z tej opcji. Pozycja odświeżonego ogłoszenia zależy od trafności wyników wyszukiwania, użytego filtra sortowania treści oraz innych Usług Promowania, które mogą go dotyczyć.

16,25 zł netto/za 1 dzień

Wyróżnienie na stronie głównej serwisu

Polega na rotacyjnym wyświetlaniu ogłoszenia obok innych ofert w dedykowanych sekcjach na stronie głównej serwisu. Ma to na celu zapewnienie lepszej widoczności ogłoszenia dla użytkowników bez konieczności otwierania listy Ogłoszeń w danej kategorii.

Więcej informacji tutaj.

Trojmiasto.pl

Wyróżnianie ogłoszeń według pakietu usług.

Promowanie ogłoszeń na stronie głównej portalu

Sposób wyróżnienia ogłoszeń w kategorii Nieruchomości, wyłącznie dla ofert Premium.

Bardzo atrakcyjna propozycja dla osób, które chcą zmaksymalizować widoczność i pozycjonowanie swojej oferty. Trojmiasto.pl umożliwia wyróżnianie ogłoszeń na głównej stronie portalu. Wyróżnione ogłoszenia trafiają codziennie do ponad 140 tys. użytkowników, a ich ceny wahają się w przedziale 150 – 375 zł/dziennie.

Dla nieruchomości oferta promocji wygląda tak:

250 zł z VAT(250 pkt) -> poniedziałek – piątek

180 zł z VAT(180 pkt) -> sobota – niedziela

Oferta specjalna

 • Wysoka pozycja oferty (od 1 do 3) w wybranej kategorii.
 • Pozycjonowanie ogłoszenia – trafne wyniki wyszukiwania przez użytkowników portalu (np. po słowach kluczowych, w tym np. cena/miasto).
 • W ofercie dostępne są tylko 3 gwarantowane pozycje i pojawia się ich oznaczenie przy ofercie.
 • Oferta specjalna sprzedawana jest na okres tygodnia. Wyjątkiem jest kategoria Rynek pierwotny – wykupienie pozycji na okres miesiąca.
 • Opcja dostępna jest wyłączne dla firm posiadających prezentację płatną w Katalogu firm.

Nieruchomości (Rynek pierwotny) -> 3300 zł + VAT / miesiąc

Nieruchomości (Pozostałe kategorie) -> 400 zł + VAT / tydzień

Więcej informacji tutaj.

Morizon-Gratka

Agencja5000 to panel wyposażony w komplet narzędzi potrzebnych do zarządzania Twoimi ofertami w serwisach Grupy Morizon oraz szereg dodatkowych usług. Oferuje 3 pakiety:

Grupa Morizon-Gratka oferuje dodatkowe pakiety, których cena jest zależna od ilości ogłoszeń, jakie chcesz wstawić na wybranej usłudze.

Podbicia

Podbicie oznacza, że przez najbliższe 7 dni Twoje ogłoszenie będzie posiadało określoną liczbę punktów i znajdzie się na określonej pozycji w wynikach wyszukiwania, do momentu aż inny użytkownik go nie podbije wyższą liczbą punktów. Po 7 dniach punkty tracą ważność i ogłoszenie, które było podbite przestaje być promowane.

Możesz podbijać ogłoszenie o dowolną liczbę punktów

Wyróżnienia

Mega Wyróżnienie to usługa, która pozwoli Ci wizualnie wyróżnić Twoje ogłoszenie w wynikach wyszukiwania, a tym samym pomoże przyspieszyć znalezienie klienta. Ty decydujesz, która oferta zostanie wyróżniona. Możesz elastycznie podejść do promocji Twoich ofert i zmieniać Mega Wyróżnienia co 24h. To stała forma wyróżnienia, która działa przez cały okres obowiązywania zakupionego pakietu.

W treści wyróżnienia istotnym elementem jest Etykietka, w której należy wpisać własny tekst (max 25 znaków) lub wybrać jedną z gotowych treści.

Top

TOP to nowość do promowania ogłoszeń, umożliwia wyświetlenie Twoich ofert ponad wynikami wyszukiwania – w serwisach: Morizon.pl i Gratka.pl.

Wybierając produkt TOP dodajesz swoją ofertę do puli ogłoszeń promowanych w rotacji w nowej sekcji Top ogłoszenie. Nad listą wyników wyszukiwania wyświetlamy zawsze tylko jedną TOP ofertę.

Pozostałe oferty TOP wyświetlą się w tej samej sekcji na kolejnych odsłonach, a dodatkowo w standardowych wynikach wyszukiwania.

Aby skorzystać z TOP wystarczy, że posiadasz aktywny pakiet Punktów Podbić, za które aktywujesz TOP na wybrany okres czasu: 1 dzień, 7 dni lub na dłużej w opcji odnawialnej.

 • 7 dni w sekcji TOP ogłoszenie za 65 Punktów Podbić (oszczędzasz 5 punktów)
 • 1 dzień w sekcji TOP ogłoszenia za 10 Punktów Podbić

Więcej informacji tutaj.

Domiporta

Domiporta proponuje pakiety wyróżnień i podbić, które można indywidualnie dopasowywać do swoich potrzeb. Pakiety wykupuje się na każdy miesiąc w ramach umowy na czas nieokreślony.

Wyróżnienie – usługa poprawiająca widoczność ogłoszenia w serwisie w sekcji ogłoszeń wyróżnionych

Podbicie – usługa poprawiająca widoczność ogłoszenia w serwisie, polegająca na czasowym przesunięciu ogłoszenia na wyższą pozycję w sekcji ogłoszeń podbitych

Więcej informacji tutaj.

Nieruchomosci-online

Na portalu możliwe są trzy rodzaje wyróżnień. Ceny są zróżnicowane – cena zmienia się w zależności od ilości kupionych promocji.

Ogłoszenia wyróżnione – pojawiają się raz na szczycie listy ogłoszeń wyróżnionych, później opadają w miarę tego, jak inne biura wyróżniają swoje oferty.

Ogłoszenia wyróżnione PLUS – co 5 dni automatycznie pojawiają się na szczycie listy ogłoszeń wyróżnionych.

Ogłoszenia wyróżnione TOP – są na stałe przytwierdzone ponad listą ogłoszeń wyróżnionych.

Więcej informacji tutaj.

Jak chcesz zagłębić się w temat ofert na portalach ogłoszeniowych, zobacz nasz artykuł na temat oznaczenia dnia otwartego tutaj.