fbpx

Sads.pl

Sads.pl to program do selekcji ofert nieruchomości. Nowoczesne narzędzie wykorzystywane przez pośredników do selekcji i wyszukiwania ofert prywatnych nieruchomości. Zintegrowana baza stanowi kompleksowy przegląd ofert prywatnych dostępnych na rynku i umożliwia wykonanie szybkiej analizy rynku nieruchomości. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii program gwarantuje najwyższą jakość i szybkość w wyszukiwaniu.

Jak działa Sads.pl?

  1. Program monitoruje rynek ogłoszeń nieruchomości, gdzie posiada historie kontaktów z klientami oraz oferty bezpośrednie z ponad 170 portali ogłoszeniowych. Pracownicy pozyskują kilkanaście ofert, znacznie szybciej niż inni pośrednicy nieruchomości. Zwiększa to rozpoznawalność usług Twojego biura.
  2. Podczas swojej pracy często spotykasz znajomych pośredników.
  3. Sads.pl poprawia efektywność pracy, a wyszukiwanie ogłoszeń zajmuje tylko chwilkę. Dzięki niemu kondycja Twojej firmy znacznie się poprawi. Z programu można korzystać wszędzie nawet w parku na tablecie.
Sads.pl

Korzyści

Bardzo duża oszczędność czasu i wstępna selekcja ofert

  • Do głównych zadań pośredników należy pozyskiwanie klientów i poszukiwanie na ich zlecenie nieruchomości. Ogromna liczba mediów sprawia, że samodzielnie przeszukiwanie ich może pochłonąć bardzo dużo czasu. Korzystając z programu oszczędza się ten czas, a system dodatkowo dokonuje selekcji usuwając ogłoszenia należące do biur nieruchomości.

Zorganizowana praca zespołu agentów

  • Serwis posiada liczne funkcje uprawniające komunikację w firmie. Przy ogłoszeniach można dodawać komentarze i oznaczać statusy, które widzą wszyscy pozostali pracownicy w firmie. Dzięki temu nawet w dużym biurze unikniemy pomyłek takich jak kontakt kilku agentów z tym samym potencjalnym klientem lub ponowny kontakt z obecnym klientem biura nieruchomości.

Ułatwienie organizacji codziennej pracy

  • Tworzenie własnych teczek, do których można dodawać wybrane ofert np. potencjalne ogłoszenia dla konkretnego klienta. Dodatkowo można utworzyć schematy wyszukiwania, co znacząco przyśpiesza wybieranie parametrów wyszukiwania, a wybranie schematu domyślnego spowoduje jego załadowanie od razu po zalogowaniu się do wyszukiwarki ofert.

Szybka analiza rynku nieruchomości

  • Serwis informacyjny to nie tylko przegląd ofert prywatnych, ale rozbudowane narzędzie pozwalające na szybkie wykonanie analizy statystycznej wybranego segmentu lokalnego rynku nieruchomości. Za pomocą Panelu Analizy możemy szybko wyznaczając m.in. średnią arytmetyczną, medianę, maksymalną i minimalną wartość. Dodatkowo przy wybranych ogłoszeniach podane są wartości średnich cen, co ułatwia pracę szczególnie początkującym agentom.

Dostęp do historii ogłoszenia i ogłoszeń archiwalnych

  • Przy ogłoszeniach zamieszczonych w systemie możemy sprawdzić ich historię, ze wszystkich źródeł dzięki temu wiemy jak długo jest na rynku, jak zmieniała się cena ale przede wszystkim możemy sprawdzić czy już przy danym ogłoszeniu została zamieszczona adnotacja przez pracownika naszej firmy w przeszłości. Dostępne jest również przeglądanie ofert prywatnych archiwalnych.

Kontrola procesu pozyskiwania w firmie

  • Menadżerowie biur nieruchomości mogą przy pomocy wyszukiwarki sprawdzać aktywność pracowników, poprzez weryfikacje komentarzy i statusów oraz wgląd do logów systemu. Daje to możliwość weryfikacji aktywności pracowników w procesie wyszukiwania potencjalnych klientów oraz sprawdzania ich efektywności w tym procesie.

Współpraca bez zobowiązań i długoterminowych umów

  • Wyszukiwarka ofert prywatnych jest nieustannie rozwijana i wierzmy, że to jakość naszych usług powinna przekonać klientów do kontynuowania współpracy, a nie długoterminowe umowy lub kilkumiesięczne okresy wypowiedzenia. Dlatego w modelu współpracy, który oferujemy umożliwiamy jej wznowienie i zakończenie w każdej chwili, bez żadnych konsekwencji. Płatność za usługi odbywa się w formie przedpłaty za każdy okres współpracy, brak wpłaty za kolejny powoduje po prostu wygaśnięcie dostępu do naszego przeglądu ofert prywatnych.

Sprawdź więcej firm i programów tutaj.