fbpx

Specjalistyczny kurs dla Facility Manager-ów

Polska Federacja Rynku Nieruchomości organizuje Specjalistyczny kurs dla Facility Manager-ów, za pośrednictwem Polskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości w Warszawie.

Kurs obejmuje szereg zagadnień związanych ściśle z codzienną pracą Facility Managera. Przede wszystkim stawia na praktyczne sposoby radzenia sobie z tymi zagadnieniami. Na kursie spotkasz wielu znakomitych prelegentów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy sprawią że Twoja praca będzie bardziej wydajna, a wiedza uzyskana podczas kursu pozwoli uniknąć wielu błędów i kosztów z nimi związanych.

Kiedy: 10 września – 22 października 2022r.

Gdzie: online

Program

96 godzin lekcyjnych, w tym:

  • Szeroko rozumiane zagadnienia związane zarówno z zarządzaniem powierzchniami jak i całymi obiektami komercyjnymi.
  • Zagadnienia dotyczące certyfikacji budynków LEED, BREEAM, Well being, WELL/FitWell oraz korzyści z nich płynące.
  • Kwestie dotyczące eksploatacji różnych typów obiektów oraz szeroko rozumianych usług serwisowych.

Całość kursu zakończy się egzaminem w formie testu organizowanego po zakończeniu wszystkich zajęć. Po zakończonym kursie oraz pozytywnie zdanym Egzaminie kursant uzyska dyplom oraz tytuł „Facility Manager PFRN”

W cenie kursu każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat potwierdzający szkolenie z systemu CAFM ASIZT do kompleksowego zarządzania nieruchomościami oraz przede wszystkim uprawnienie do bezpłatnego wdrożenia takiego systemu na wskazanym przez siebie budynku. Certyfikat ważny będzie przez 6 miesięcy od daty wystawienia.

Specjalistyczny kurs dla Facility Manager-ów

Źródło: https://bit.ly/3uFRgV8

Sprawdź więcej wydarzeń tutaj.