fbpx

Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Bielawa

233 000 PLN

5200.89 zł/m2

Mieszkanie sprzedaż 44.80 m2 Pokoje: 2 Rok: 1930

Numer oferty: CP1354479

Szczegóły

Typ nieruchomości Mieszkanie
Lokalizacja Bielawa
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 44.80 m2
Liczba pokoi 2
Rok budowy 1930
Cena za m2 5200.89

Przytulne mieszkanie na parterze

UWAGA ! Kupujący nie płaci prowizji !!!

Przedstawiam Państwu przytulne i ciepłe mieszkanie na parterze wielorodzinnego poniemieckiego budynku w Bielawie. Budynek jak i klatka schodowa w dobrym stanie.

Mieszkanie idealne dla małej rodziny z dzieckiem lub osób starszych ze względu na fakt, iż znajduje się na parterze a do mieszkania przynależy zadbany i nie mały ogródek. 

W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, łazienka z WC, 2 pokoje w tym jeden duży, korytarzyk oraz kuchnia. 

Wyposażenie mieszkania jak na zdjęciach - w cenie może pozostać wszystko co jest w mieszkaniu za wyjątkiem suszarki elektrycznej. 

Mieszkanie mimo, że jest na parterze jest ciepłe i suche - okna od strony wschodniej
i południowej powodują, że mieszkanie jest doświetlone naturalnym światłem. 

Ogrzewanie w mieszkaniu to kominek z płaszczem wodnym oraz dodatkowo panele UV. Istnieje możliwość zrobienia ogrzewania gazowego. 

Na podłogach panele i płytki. Mieszkanie kilka lat temu przeszło remont - obecnie stan do zamieszkania lub ewentualnie odświeżenia w zależności od oczekiwań nowego właściciela.

W łazience nowy bojler elektryczny zapewniający ciepłą wodę również latem.  
Czynsz do wspólnoty - 280 zł przy dwóch osobach - w tej kwocie mieszczą się: fundusz remontowy, opłata dla zarządcy nieruchomości, woda na 2 osoby oraz śmieci segregowane. 

Do mieszkania należą też: 
- spora piwnica ( 7 m2) uwzględniona w księdze wieczystej
- dwie komórki na zewnątrz budynku
- zadbany ogródek tuż przy oknach mieszkania

Budynek zadbany, obecnie mimo dobrego stanu elewacji wspólnota zdecydowała się na jej odnowienie, dach z papy nie wymagający żadnych prac ani remontu.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu oraz umówienia się na obejrzenie mieszkania. Pracujemy w większość weekendów !

Kontakt:
Wojciech Drożdżyk
Salenko Nieruchomości
tel. 507 808 275
e-mail: nieruchomosci@salenko.pl

Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Salenko Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Salenko Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Wojciech Drożdżyk

Wojciech Drożdżyk

Właściciel biura - doradca mobilny

Salenko Nieruchomości

nieruchomosci@salenko.pl

507 808 275

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości