Nowy sposób prowadzenia biura nieruchomości

Dołącz do społeczności agentów, którzy spędzają więcej czasu z klientami niż za biurkiem.

Narzędzia stworzone do prowadzenia biura

Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu. Wszystko.

Wiemy, jak działają lokalne biura nieruchomości. Ludzie, którzy je tworzą, muszą być nie tylko ekspertami w branży. Są jednocześnie marketerami, grafikami, logistykami, prawnikami i księgowymi. Znasz to z własnego doświadczenia?

Podsumuj, ile czasu spędzasz na pracy innej niż z klientami. Za dużo?
Właśnie dla osób takich jak Ty stworzyliśmy nasze rozwiązania. Dzięki nim nie musisz codziennie stawać przed wyborem: albo rozwój firmy, albo praca z klientami.

Centrum Pośrednika oferuje pełen wachlarz usług i narzędzi, które oszczędzą Twój czas! W najlepszych stawkach, w oparciu o prosty system rozliczania i zamawiania.

Daj nam zadbać o zaplecze Twojego biznesu i skup się na tym, co najważniejsze: na klientach.

Program CRM

Program CRM
To nie prawda, że CRM jest przydatny tylko w dużej firmie. Twoje biuro nieruchomości będzie działało jeszcze sprawniej jeżeli wszystkie narzędzia do zarządzania będziesz mieć w jednym miejscu. Eksportuj oferty, uporządkuj bazę klientów, wymieniaj się ofertami z innymi biurami i prowadź statystyki, żeby ciągle trzymać rękę na pulsie. Dostosuj CRM do swoich potrzeb i oszczędzaj mnóstwo czasu.

Drukowanie wizytówek, banerów, teczek

Drukowanie wizytówek, banerów, teczek
Czyli Twoje projekty w świetnych cenach z wysyłką pod Twoje drzwi. Nie musisz projektować u nas materiałów marketingowych żeby korzystać z tej usługi. Pewnie tak jak my cenisz sobie długofalowe współprace z własnymi grafikami. Skorzystaj z samego wydruku i ciesz się wizytówkami, banerami i teczkami w najwyższej jakości papieru i druku.

Audyt

Audyt
Cały czas chcesz rozwijać marketing swojego biura nieruchomości, ale nie wiesz w jakim kierunku? Wypróbuj nasz audyt. Bierzemy pod lupę wszystkie obszary Twojej działalności i dajemy Ci wskazówki co jeszcze możesz ulepszyć. Sprawdzamy Twoje oferty, media społecznościowe i to z jakich usług korzystasz, a jakie na pewno Ci się przydadzą. Nie stój w miejscu, zaufaj specjalistom!

Gotowe projekty

Gotowe projekty
Praca nad swoją marką to długa droga, która szczególnie na początku prowadzenia biura nieruchomości, może wydawać się kręta i skomplikowana. Nie przejmuj się, nie musisz od razu skakać na głęboką wodę. Skorzystaj z naszych gotowych projektów teczek, wizytówek, banerów, stopki mailowej i spersonalizuj je pod dane swojej firmy. Gotowe projekty to nie tylko oszczędność Twojego czasu, ale też zmniejszenie kosztów.

E-mail

E-mail
Czas na profesjonalny adres e-mail! Gwarantujemy, że ogólnodostępne skrzynki nie są odpowiednim rozwiązaniem. Skorzystaj z naszej domeny i stwórz swój nowy adres z końcówką @centrumposrednika.pl. Twoje maile są bezpieczne i umieszczone na stabilnym serwerze. Zwiększaj pojemność swojej poczty według potrzeb.

Portale ogłoszeniowe

Portale ogłoszeniowe
Zapomnij o kilku umowach, wielu fakturach i monitorowaniu swoich ofert. Zarządzanie portalami oddaj nam, a Ty po prostu wprowadzaj kolejne oferty. W naszych usługach znajdziesz topowe portale z całej Polski, a także najlepsze regionalne serwisy. Możesz dowolnie konfigurować swoje pakiety i w każdej chwili włączyć lub wyłączyć eksporty tam gdzie uważasz to za słuszne. Bez konieczności podpisywania kolejnych umów czy składania skomplikowanych wypowiedzeń. Minimum formalności, pełna elastyczność i przede wszystkim szybsza sprzedaż Twoich ofert!

Marketingowy plan działań

Marketingowy plan działań
Podstawowy punkt każdej pracy z marketingiem to strategia. Wierzymy, że odpowiednie przygotowanie planu pozwoli Ci na lepsze efekty, oszczędnośc czasu i budżetu. Zbadamy zasoby Twojej firmy, omówimy to kim są Twoi klienci i jakie mają potrzeby. Dzięki temu unikniesz wielu błędów, utrzymasz przewagę nad konkurencją i zdobędziesz jeszcze więcej kontaktów!

Oferty prywatne

Oferty prywatne
Lista ofert nieruchomości prywatnych to świetny sposób na poszerzanie swojego portfolio nieruchomości i znalezienie odpowiedniej oferty dla klienta poszukującego. Na platformie znajdziesz w jednym miejscu kontakt do właścicieli, najnowsze oferty, historie cen danych nieruchomości. To proste narzędzie pozwoli Ci na wnikliwą analizę rynku nieruchomości i pozyskanie nowych ogłoszeń.

Social Media

Social Media
Prowadzenie Facebooka czy Instragrama w branży nieruchomości to nie lada wyzwanie. Nie chodzi tylko o pomysł na posty, ale o przemyślaną strategie, czas i zwiększanie zasięgów. Możesz zlecić nam wykonanie planu publikacji lub po prostu powierz nam prowadzenie swoich social mediów. Ustalimy indywidualny plan dla Twojej firmy i odpowiemy na potrzeby Twoich klientów. Zacznij kreować wizerunek swojej marki online i otrzymuj jeszcze więcej kontaktów.

Fotografia nieruchomości

Fotografia nieruchomości
Zdjęcia nieruchomości to wizytówka nie tylko Twojej oferty, ale i Twojej firmy. Ich profesjonalne wykonanie to wcale nie łatwa sztuka! Odpowiedni kadr, światło, umiejętność zaaranżowania przestrzeni - wolimy zostawić to ekspertom, których mamy w zespole. Wyróżnij się na liście ofert i sprzedawaj szybciej, wystarczy tylko umówić się na sesję.
* opcja dostępna tylko na terenie województwa pomorskiego.

Stopka mailowa

Stopka mailowa
Nie trać żadnej szansy na kontakt z klientem i dobre pierwsza wrażenie. Myślisz, że stopka mailowa to zbędny dodatek? To element, który dobrze dopracowany sprawia, że wyglądasz profesjonalnie i jeszcze łatwiej jest się z Tobą skontaktować. A to przecież na tym Ci zależy! Sprawdź nasze wzory i wybierz coś dla siebie.

Identyfikacja Twojego biura

Identyfikacja Twojego biura
Za świetnym logo, spójnymi materiałami marketingowymi i dobrą nazwą stoi coś więcej. Klienci od razu zauważą, że Twoja firma jest profesjonalna, tworzą ją eksperci i jeszcze szybciej nabiorą do niej zaufania. Gwarantujemy stworzenie identyfikacji wizualnej, która będzie w 100% dopasowana do charakteru Twojego biura. Pokaż się z jak najlepszej strony i wyróżnij na tle konkurencji.

Strona internetowa

Strona internetowa
Zdajemy sobie sprawę z tego jak dużym wydatkiem może być strona internetowa w szczególności dla mniejszego biura. Stworzyliśmy dla Was gotowe szablony stron do personalizacji, tak żeby dać Wam możliwość obniżenia kosztów bez kompromisów! Pokaż swoją firmę, dodaj własną domenę, pochwal się klientom - Twój wizerunek moze być jeszcze lepszy.

Opieka prawna

Opieka prawna
Dostęp do profesjonalnej opieki prawnej 24/7 to prawdziwa rewolucja! Po prostu logujesz się na swoje konto i wysyłasz zapytanie lub dzwonisz na infolinie. Do Twojej dyspozycji jest zespół doświadczonych prawników, który odpowie na Twoją prośbę o poradę prawną, wzór dokumentu lub pisma z całego zakresu prawa polskiego. I to w niewiarygodnie atrakcyjnej cenie.

Wizytówka na Centrum Pośrednika

Wizytówka na Centrum Pośrednika
Daj się zauważyć! Na stronie Centrum Pośrednika umieść swoją profesjonalną wizytówkę, pochwal się swoim logo, umieść pracowników biura i pokaż swoje najlepsze oferty. Dołącz do społeczności pośredników i uwiarygodnij swoje biuro. Wspólnie trafiamy do kilku tysięcy klientów miesięcznie!

Stwórz swój projekt!

Stwórz swój projekt!
To świetnie, że Twoja firma się rozwija, a Ty nie stoisz w miejscu! Niezależnie od tego czy masz tylko logo czy całą identyfikację wizualną - stworzymy dla Ciebie niepowtarzalne projekty zgodne z Twoją marką. Dobrze rozumiemy, że projekty nie powinny być tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim funkcjonalne i ułatwiające pracę. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Promocje ogłoszeń

Promocje ogłoszeń
Zwiększ skuteczność swojego ogłoszenia za pomocą wyróżnień! Niech Twoje oferty będą jeszcze lepiej widoczne na portalach. Chętnie doradzimy Ci jaka opcja jest najlepsza dla Ciebie, wykonamy za Ciebie promocje i zbierzemy je wszystkie na fakturze. Oferujemy promocje na najpopularniejszych serwisach w Polsce. Wyróżnij się na tle konkurencji i sprzedawaj szybciej.

Reklamy

Reklamy
Niezależnie od tego czy szukasz reklam wizerunkowych czy kampani dla danej inwestycji - o płatnej promocji wiemy wszystko. Przede wszystkim wiemy jak nie przepalić budżetów i które kampanie przynoszą sprzedaż, a nie nic nie znaczące liczby w tabeli. Zaufaj nam i sprzedawaj jeszcze skuteczniej. Niezależnie od budżetu.

Wybierz czego potrzebujesz

Od narzędzi przez marketing, aż do zarządzania

To od czego zacząć?

Centrum Pośrednika zostało stworzone przez doświadczonych agentów nieruchomości i kreatywnych marketerów. Doskonale rozumiemy tę branżę i wiemy, jak różne są modele działania pośredników nieruchomości. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie różne opcje współpracy. W każdej z nich możesz swobodnie dobierać usługi – te, których naprawdę potrzebujesz. Elastycznie i tak, jak Ci wygodnie.

Bez względu na wielkość Twojego biura, skalę działalności – dobierzesz narzędzia dla biura nieruchomości, które realnie wesprą Twój rozwój i pozwolą Ci zaoszczędzić czas.

Małe kroki, duże zmiany

Audyt Marketingowy

Jeżeli Twoja firma działa już jakiś czas na rynku na pewno zastanawiałeś się w jakie działania marketingowe powinieneś zainwestować. Zapewne masz też za sobą pierwsze reklamy na Facebooku czy zamówienie teczek i wizytówek niezbędnych na spotkaniach z klientami. Ale co dalej? Jakie kolejne kroki powinieneś wykonać, żeby Twoje biuro nieruchomości szybko było postrzegane jako profesjonalne? Czy wykonane działania były skuteczne? Jak inni widzą firmę w Internecie i co jeszcze zrobić, żeby wydane środki przyniosły efekt?

Na te pytania odpowiemy przygotowując Audyt marketingowy dla Twojego biura nieruchomości.

Możesz wybrać:

Narzędzia

Przecież eksporty to nie wszystko

Skorzystaj z intuicyjnego CRM-u, który oszczędzi Ci mnóstwo czasu. Jego rozbudowane funkcje pozwolą płynnie zarządzać swoją firmą i eksportami.

Dodaj do tego usługę opieki prawnej zawsze gotowej, żeby Ci pomóc. Koniecznie wykup OC i dołącz na naszej stronie do innych ze swoją wizytówką i ofertami.

Na koniec zamów sprawnie materiały marketingowe. Mamy gotowe projekty, które pozwolą Ci szybko zamówić teczki, wizytówki i banery.

Możesz wybrać:

Franczyza Centrum Pośrednika

Chcesz otworzyć biuro nieruchomości?

Pracujesz jako pośrednik już kilka lat i chcesz założyć swoją firmę? Wiesz jak przeprowadzać transakcje, ale prowadzenie biura to zupełnie nowe doświadczenie. Chcesz inwestować w swoją markę, ale stworzenie wszystkiego od zera wymaga dużo czasu i sporo kosztuje. A Ty masz już przecież klientów, z którymi chcesz pracować od zaraz. Jak to pogodzić?

Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie. Możesz w 24 godziny uruchomić z nami własne biuro nieruchomości pod swoją marką. Klienci i 100% prowizji zawsze pozostanie Twoje. Nie będziesz się martwić o dokumenty i umowy, a w budowaniu Twojej marki wesprze Cię doświadczony dział marketingu. Zainteresowany? Daj nam znać - opowiemy o szczegółach.

Możesz wybrać:

Marketing

Prowadzisz Biuro Nieruchomości?

Prowadzisz biuro nieruchomości i większość Twojego czasu musisz poświęcić na bieżące działania i dbanie o firmę. Masz jednocześnie poczucie, że mógłbyś rozwijać swój biznes szybciej i to marketing może w tym pomóc.

Chcesz żeby ktoś kompleksowo przeprowadził Cię przez wiele dostępnych kanałów promocji i spojrzał z Tobą na Twoją firmę jako całość? Podpowiedział jak połączyć świat działań online z offline? Jak zwiększyć liczbę klientów, którzy trafiają do Ciebie z polecenia i sprawić, żeby polecali Cię jeszcze częściej?

Jeżeli tak - potrzebny Ci zewnętrzny dział marketingu. Tani i elastyczny sposób na oddelegowanie wszystkich działań do jednej firmy, która rozumie branżę nieruchomości. Dokładnie na tym polega nasza oferta. Napisz do nas - chętnie opowiemy co możemy zrobić dla Twojej firmy.

Możesz wybrać:

Lepiej znaczy prościej

Kompleksowe usługi

Branża nieruchomości jest już wystarczająco skomplikowana, żeby martwić się formalnościami. Rozpocznij współpracę z Centrum Pośrednika na prostych zasadach i ciesz się swobodą działania.

01
Wyślij formularz. Skontaktujemy się i umówimy na rozmowę.
02
Dostaniesz komplet materiałów i porozmawiamy o Twojej firmie. Wspólnie dobierzemy zestaw usług i narzędzi, których potrzebujesz.
03
Umowę podpiszemy online. Dostęp do usług otrzymasz w ciągu 24 godzin.
04
Rozliczamy się prostą fakturą za usługi, które wybrałeś. 100% prowizji zostaje u Ciebie.
05
Potrzebujesz dodatkowej usługi? Nie ma problemu! Wprowadzimy zmiany w Twoim pakiecie w ciągu 24 godzin.

To nie wszystko!

Współpraca z Centrum Pośrednika daje Ci pełną swobodę rozwoju. Nie mówimy Ci, co i jak masz robić. Przecież to Ty wiesz najlepiej jak powinna działać Twoja firma. Tylko Ty masz dostęp do bazy swoich klientów i niezależnie od tego czy będziesz z nami nadal współpracować ona zawsze pozostanie tylko Twoja.

Nie mamy żadnych opłat początkowych, a umowa ma tylko jeden miesiąc wypowiedzenia. Prowizja należy tylko do Ciebie, w końcu ciężko na nią pracujesz.

Czy może być jeszcze łatwiej?

Nie musisz wierzyć nam,
uwierz biurom, które z nami współpracują

Krystian Driwa Nieruchomości

Krystian Driwa

Profesjonalne miejsce dla ludzi z profesjonalnym podejściem do tematyki nieruchomości. Platforma która rozumie oczekiwania pośredników oraz ich klientów - dzięki czemu można się skupić na swoich faktycznych zadaniach bez zaprzątania sobie głowy dostępnością narzędzi. Zdecydowanie Centrum Pośrednika to miejsce godne zaufania.

Mozayka Nieruchomości i Projektowanie

Aneta Pogorzelska

Olbrzymie ułatwienie w prowadzeniu własnej działalności, do tego wszystkie narzędzia dostępne w jednym miejscu, biuro, marketing itp. Polecam!

Aneta Barzowska Agencja Nieruchomości

Aneta Barzowska

Polecam zdecydowanie Centrum Pośrednika jako platformę łączącą lokalne biura nieruchomości. Organizacyjne wsparcie w prowadzeniu biznesu jest nieocenione, znaczną część obowiązków przejmuje Centrum Pośrednika, dzięki czemu mogę w pełni wykorzystać czas na obsługę swoich klientów.

To najlepszy moment, by do nas dołączyć!

Chcesz prowadzić swoją firmę na nowych, lepszych zasadach? Wyobraź sobie szereg narzędzi skrojonych idealnie na Twoje potrzeby i to w jednym miejscu. Z nami to możliwe! Włączenie usług w Centrum Pośrednika trwa tylko 24 godziny! Dołącz do społeczności ekspertów w branży, a Twoja firma zaczyna rozwijać się jak nigdy dotąd.

Nie trać czasu na rzeczy, których nie potrzebujesz

Zostaw swój e-mail, a my wyślemy Ci szczegółową ofertę.
Później porozmawiamy o tym jaki kierunek rozwoju Cię interesuje i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Nie czekaj. Zacznij już teraz

Imię i nazwisko
Numer telefonu
Adres e-mail
Chce rozwijać swoje biuro nieruchomości korzystając z...
Wybierz...
  • Wizytówki
  • Narzędzi
  • Marketingu
  • Franczyzy
  • Doradźcie mi
  • Mam inną sprawę

Wyślij wiadomość

Usługi włączamy w 24h

Ponad 30 usług do wyboru

Płacisz za to z czego korzystasz