fbpx
Drukuj ofertę

Kopanino

ul. Żurawia

459 000 PLN

97.35 zł/m2

Działka sprzedaż 4715.00 m2

Numer oferty: CP0575505

Szczegóły

Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Kopanino
Adres ul. Żurawia
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 4715.00 m2
Cena za m2 97.35

Działka z opcją budowy dwóch domów jednorodzinnych

Duża działka budowlana o powierzchni 4715 m2 położona w miejscowości Kopanino pod Toruniem. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz lasu. Dojazd drogą gruntową. Wydane warunki zabudowy pozwalające na budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Prąd oraz woda doprowadzone do działki. 

Lokalizacja
Nieruchomość położona w miejscowości Kopanino w odległości około 4 kilometrów od granic administracyjnych Torunia. W sąsiedztwie domy jednorodzinne oraz las. W pobliżu cała niezbędna do codziennego funkcjonowania infrastruktura: supermarkety, bank, restauracja, bar, Szkoła Podstawowa, przedszkole, apteka, fryzjer, sklepy spożywcze, weterynarz. Cicha, spokojna lokalizacja.

Działka
Działka budowlana o powierzchni 4715 m2 o nieregularnym kształcie. Nieruchomość częściowo zalesiona. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Prąd oraz woda doprowadzone do nieruchomości. Wydane warunki zabudowy dopuszczające budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Wysokość każdego budynku od 5m do 7m. Każdy budynek do dwóch kondygnacji naziemnych. Dopuszcza się podpiwniczenie budynków. Szerokość elewacji frontowej każdego budynku od 7m do 14m. Dachy dwu lub czterospadowe o kącie nachylenia od 20°do 45°. Maksymalna powierzchnia zabudowy budynków w stosunku do powierzchni działki do 0,05. Powierzchnia biologicznie czynna nie mniejsza niż 70% powierzchni terenu. Nieruchomość gotowa do wydania.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości