fbpx
Drukuj ofertę

Czarnowo

259 000 PLN

83.23 zł/m2

Działka sprzedaż 3112.00 m2

Numer oferty: CP0705244

Szczegóły

Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Czarnowo
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 3112.00 m2
Cena za m2 83.23

Działka usługowo-mieszkaniowa przy DK80

Inwestycyjna działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 3112 m2 położona w miejscowości Czarnowo w powiecie toruńskim pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą. Doskonała lokalizacja - nieruchomość położona około 50 metrów od drogi krajowej numer 80 w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji. Dojazd do działki drogą utwardzoną.

Lokalizacja
Nieruchomość położona w miejscowości Czarnowo w odległości około 20 kilometrów od granic administracyjnych Torunia i około 10 kilometrów od granic administracyjnych Bydgoszczy. W okolicy znajdują się między innymi domy jednorodzinne, dwie restauracje, sklep spożywczy, Szkoła Podstawowa, punkty handlowo-usługowe oraz kompleks bankietowo - konferencyjny. 

Działka
Działka o powierzchni 3112 m2 o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym i wymiarach 67m x 47m. Teren płaski. Droga dojazdowa utwardzona. Dostępne media: kanalizacja, prąd i woda. Przeznaczenie podstawowe: usługi komercyjne - nieuciążliwe. Przeznaczenie dopuszczalne: mieszkalnictwo jednorodzinne. Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza zabudowę o wysokości maksymalnie dwóch kondygnacji w tym poddasza użytkowego. Zalecana nieprzekraczalna linia zabudowy min. 25m od krawędzi skrajnej jezdni. Brak możliwości wtórnego podziału działki. Nieruchomość gotowa do wydania.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości