fbpx
Drukuj ofertę

Łubianka

ul. Letniskowa

249 000 PLN

158.90 zł/m2

Działka sprzedaż 1567.00 m2

Numer oferty: CP0218985

Szczegóły

Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Łubianka
Adres ul. Letniskowa
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 1567.00 m2
Cena za m2 158.90

Działka nad jeziorem Łubianka Linia brzegowa MPZP

Działka budowlana o powierzchni 1567 m2 z linią brzegową jeziora Kozielec z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne w miejscowości Łubianka przy ulicy Letniskowej. Grunt ma regularny, prostokątny kształt. Doskonałe miejsce na budowę zarówno domu całorocznego lub domu letniskowego. Dojazd do działki drogą asfaltową. Prąd znajdują się w drodze utwardzonej przy granicy działki. Ofertę stanowią działki 47/38 i 47/39.

Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.  Dopuszcza się na niej zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Obowiązek realizacji zabudowy o maksimum dwóch kondygnacjach nadziemnych lub maksymalnej wysokości całkowitej = 8,0 m. Ustala się realizację jednego budynku mieszkalnego na każdej działce budowlanej i możliwość realizacji jednego, parterowego obiektu gospodarczo - garażowego. Dla projektowanych obiektów mieszkalnych, jednorodzinnych ustala się stosowanie dachów łamanych, (dwu lub wielospadowych), symetrycznych, sytuowanie zabudowy główną kalenicą równolegle do drogi i maksymalną wysokość budynku mieszkalnego - dwie kondygnacje nadziemne, (w tym poddasze - jeżeli jest wykorzystywane na cele użytkowe). Ograniczenie powierzchni zabudowanej i zagospodarowanej elementami małej architektury i komunikacyjnymi w sposób pozwalający na zachowanie minimum 60% całej powierzchni działki jako powierzchni aktywnej przyrodniczo.

Jezioro Kozielec jest niedużym, czystym jeziorem o powierzchni ok 3 ha. Jego długość wynosi około 434 m, a średnia szerokość około 80,6 m. Linia brzegowa ma długość w przybliżeniu 993 metrów. Miejsce stwarza świetne warunki dla wędkarzy.

Doskonała lokalizacja w cichej, spokojnej okolicy w miejscowości Łubianka. W pobliżu sklepy spożywcze, lokale usługowe, Szkoła Podstawowa, apteka, gabinet stomatologiczny. Dojazd do Torunia zajmuje około 20 minut.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości