fbpx

Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Chełmża

ul. Turystyczna

495 000 PLN

110.29 zł/m2

Działka sprzedaż 4488.00 m2

Numer oferty: CP0827967

Szczegóły

Typ nieruchomości Działka
Lokalizacja Chełmża
Adres ul. Turystyczna
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 4488.00 m2
Cena za m2 110.29

Działka nad jeziorem Pod dom pensjonat hotel

Działka budowlana nad jeziorem z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne lub pensjonatowe w mieście Chełmża przy ulicy Turystycznej położona przy jeziorze Chełmżyńskim. Doskonałe miejsce na budowę zarówno domu całorocznego lub domu letniskowego. Plan zagospodarowania dopuszcza też zabudowę pensjonatową. Część działki jest umieszczona na wzniesieniu co gwarantuje piękny i niepowtarzalny widok na jezioro. Grunt pomiędzy działką a jeziorem to teren bez prawa zabudowy z przeznaczeniem na zieleń parkową. Dojazd do działki drogą polną, 80 metrów od drogi utwardzonej. Ślepa ulica zapewnia mały ruch, spokój i intymność. Linia wodociągowa, energetyczna i gazowa znajduje się w drodze utwardzonej.

Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Ma nieregularny kształt. Dopuszcza się na niej zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub pensjonatową. Projektowaną zabudowę należy realizować w formie zabudowy wolnostojącej, parterowej z poddaszami i dachami wysokimi. Dopuszcza się możliwość realizacji jednego budynku mieszkalnego lub pensjonatowego na każdej z działek przeznaczonych pod zabudowę. Istnieje możliwość zabudowy garażowej w obiektach parterowych z dachami wysokimi, do wysokości 5,0 m w kalenicy dachu. Ustanowiony został obowiązek pozostawienia min. 70% powierzchni każdej z działek jako aktywnej przyrodniczo.

Jezioro Chełmżyńskie jest bardzo czystym jeziorem rynnowym o powierzchni 299 ha. Jego maksymalna długość wynosi ponad 6,1 km, a maksymalna szerokość około 550 m. Linia brzegowa ma długość 25 tys. metrów. 27 metrów to najgłębszy punkt w jeziorze. Miejsce stwarza świetne warunki do uprawiania sportów wodnych. Jest to również doskonałe miejsce dla wędkarzy.

Doskonała lokalizacji zaledwie 2 minuty jazdy do Chełmży z pełnym zapleczem handlowo usługowym i miejską infrastrukturą. Dojazd do Torunia zajmuje 15 minut. Na linii Toruń - Chełmża zmodernizowana linia kolejowa, usprawniająca komunikację.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Video

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości