fbpx

Oferta nieaktualna


Zobacz inne oferty

Drukuj ofertę

Toruń Bydgoskie Przedmieście

ul. Bydgoska

390 000 PLN

3170.73 zł/m2

Mieszkanie sprzedaż 123.00 m2 Pokoje: 5 Rok: 1900

Numer oferty: CP0558702

Szczegóły

Typ nieruchomości Mieszkanie
Lokalizacja Toruń Bydgoskie Przedmieście
Adres ul. Bydgoska
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 123.00 m2
Liczba pokoi 5
Rok budowy 1900
Piętro 4
Cena za m2 3170.73

Poddasze do adaptacji w doskonałej lokalizacji

Inwestycyjne poddasze do własnej aranżacji w zadbanej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Powierzchnia całkowita mieszkania to 190 m2, a użytkowa 123 m2.  Doskonała lokalizacja w bliskim sąsiedztwie Starówki, Parku Miejskiego i licznych lokali usługowych. Nieruchomość do generalnego remontu z możliwością podzielenia lokalu na kilka odrębnych mieszkań. Dwa wejścia z dwóch różnych klatek schodowych. W lokalu przyłącze instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazu oraz prądu. Wyremontowany dach. Kamienica częściowo zamieszkiwana przez osoby prywatne, część mieszkań wynajmowana na doby. Termin wydania nieruchomości do uzgodnienia. Miejsca parkingowe ogólnodostępne wzdłuż ulicy przed budynkiem

Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy. Budynek bez windy. Kamienica wybudowana w 1900 r. Wyremontowana klatka schodowa oraz dach. Nieruchomość położona w bliskim sąsiedztwie Starówki. Niedaleko znajdują się również: przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, rynek, piekarnia, lokale usługowe oraz pozostała niezbędna do codziennego funkcjonowania infrastruktura.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości