fbpx
Drukuj ofertę

Toruń Bydgoskie Przedmieście

ul. Juliusza Słowackiego

1 449 000 PLN

6948.97 zł/m2

Dom sprzedaż 208.52 m2 Pokoje: 8 Rok: 1931

Numer oferty: CP0892051

Szczegóły

Typ nieruchomości Dom
Lokalizacja Toruń Bydgoskie Przedmieście
Adres ul. Juliusza Słowackiego
Typ transakcji sprzedaż
Powierzchnia 208.52 m2
Liczba pokoi 8
Rok budowy 1931
Cena za m2 6948.97

Modernistyczny dom z dużym ogrodem przy parku

Na sprzedaż wyjątkowy modernistyczny dom w zabudowie bliźniaczej położony na granicy parku Piekarskie Góry. Nieruchomość z ogromnym potencjałem położona w dzielnicy Bydgoskie Przedmieście przy ulicy Słowackiego. W budynku wydzielono obecnie 2 niezależne mieszkania na każdej kondygnacji o powierzchni 103,9 m2 (parter) i 104,62 m2 (piętro). Dom w części podpiwniczony, ostatnią kondygnację stanowi strych.

Każde z wydzielonych mieszkań składa się z 3 pokoi, łazienki z oknem, części kuchennej z zapleczem gospodarczym i przedpokoju. Na każdej kondygnacji balkon. W piwnicy 3 pomieszczenia gospodarcze i kotłowania z piecem gazowym. Klatka schodowa drewniana w bardzo dobrym stanie. Wymienione okna PCV. Lokal na parterze w stanie do generalnego remontu. Mieszkanie na pierwszym piętrze do remontu lub odświeżenia. Budynek docieplony, dach płaski pokryty papą.

Budynek na działce o powierzchni 750 m2. Działka w całości ogrodzona i zagospodarowana. Wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Na działce garaż wolnostojący na jedno duże lub dwa mniejsze auta. Brama garażowa automatyczna. Dostępne media: woda, prąd, gaz, kanalizacja.

Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@centrumposrednika.pl lub telefonicznie 58 380 13 15.

rozwiń cały opis

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Imię
Numer telefonu
Adres e-mail
Temat wiadomości